Jump to content

PartsExpress - ?


Pchelac

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 60
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Nope! Proverio sam dvaput, NE salju u Srbiju! :angry7: 'bi ga , a pogledajte samo ovo:http://www.parts-express.com/wizards/searchResults.cfm?srchExt=PROMO&srchPromo=22&utm_source=Parts-Express&utm_medium=Flash+Panel&utm_content=speakerbuyouts+oldBanner&utm_campaign=Home+Page+Flash+Panel Bio bi raj za nas , poorserbianmandiyaudios...gomila zvuchnjaka ispod 10$ komad, isplatilo bi se i sa placanjem postarine...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jel može i nešto što nije zvučnjak ali je za zvučnjake ????http://www.parts-express.com/pe/showdetl.cfm?Partnumber=260-265Mislim ja sam za... :good2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dakle ja sam zainteresovan za sledeće...

B&C DE250-8 .... dva komada

L-Pad 100W Mono 1" Shaft 8 Ohm ... dva komada

Naravno u zavisnosti od toga kolika bi bila carina i ostali troškovi. Ukoliko bi to prešlo neki moj limit koji sam spreman da dam za te drajvere, uzeo bih samo dva komada L-PAD atenuatora :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dakle ja sam zainteresovan za sledeće...B&C DE250-8 .... dva komadaL-Pad 100W Mono 1" Shaft 8 Ohm ... dva komadaNaravno u zavisnosti od toga kolika bi bila carina i ostali troškovi. Ukoliko bi to prešlo neki moj limit koji sam spreman da dam za te drajvere, uzeo bih samo dva komada L-PAD atenuatora :)

Ja se takodje prijavljujem za dva L-PAD atenuatora ukoliko dodje do realizacije kupovine.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jel se zna otprilike kolike bi bile konacne cene u odnosu na one sa sajta. Kakvi su nasi "distributeri" lopine, meni bi odgovaralo i do 100% vece :eek: Sve se odnosi na partsexpress, Madisound salju ovamo pa nema problema.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jel se zna otprilike kolike bi bile konacne cene u odnosu na one sa sajta.

PE obicno za kupovinu preko $100 daje free postarinu do mene. Znaci ostalo vam je da jos racunate postarinu za Srbiju.Dosad je najpovoljnije bilo da se u kutiju 12" x 12" x 5.5" spakuje do 20 pound i plati $56+5.5%.Znaci ovo sto je dosad na spisku + $60. Koliko vas stane u ovo 12 x 12 x 5.5 delite postarinu izmedju sebe.http://ircalc.usps.gov/MailServices.aspx?country=10440&m=13&p=0&o=1&mt=11Kako ce biti sa carinom ne znam.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hajde da pravimo spisak lagano... Kome zatreba nešto neka quote-uje i neka se dopiše... Ovih 60 USD + PTT delimo između sebe, kako Scope već napisa...

Zvuchniak....... 2 komada Selenium d220ti-8 + 2 komada L-PAD 100w mono 1" (ukupno 120 USD)

Zeljkor...................2 komada L-PAD 100w mono 1" (ukupno 25 USD)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Ako nema više nikoga ko bi hteo da kupi nešto preko Scope-a iz PE, mogli bi da krenemo u realizaciju kupovine :D:hi:

I ima li tko PayPall vazeci racun? Valjda je tako jeftnije da Scope-u posaljemo lovu.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I ima li tko PayPall vazeci racun? Valjda je tako jeftnije da Scope-u posaljemo lovu.

Можда могу да помогнем, само да ми се неко јави и рекне детаљније која је варијанта са пеј палом..
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Можда могу да помогнем, само да ми се неко јави и рекне детаљније која је варијанта са пеј палом..

Nisam siguran da sam shvatio ovo "varijanta". Trebalo bi da obracunate koliko vam treba $x.xx, racunajuci i pp fee. Neko bi trebao to da prikupi i uplati na moj pp racun. Nema druge varijante samo skupi pare i uplati.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nisam siguran da sam shvatio ovo "varijanta". Trebalo bi da obracunate koliko vam treba $x.xx, racunajuci i pp fee. Neko bi trebao to da prikupi i uplati na moj pp racun. Nema druge varijante samo skupi pare i uplati.

Пааа, то значи да немам појма о томе какав је договор, ако га је уопште и било, везано за плаћање..Ова опција ми је била у глави кад сам се нудио за помоћ. Нека неко срачуна све, заједно са конверзијом, скупите новац, дајте маил и ето.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bravo Gagi,caru, šahu, padišahu... Ti i Scope ste moji idoli sada... :happy64: Ovo za 'varijantu', covek se malo odvikao od naseg zargona (predpostavljam) , ja bih te pravilno skapirao i da si napisao " i , kakva je prevara sa PayPallom", al sto rece Djoka B. "sve je dobro kad se dobro svrshi"...Brezobrazan taj Djoka , kad malo razmislish...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...