Jump to content

PartsExpress - ?


Pchelac

Preporučeni Komentari

Cena moja dva kompresiona drajvera i dva L-pada je 120 dolara, odnosno 94 evra.Cena dva L-pada koja želi Željko je 25 dolara, odnosno 20 evraCena dva basa koja želi Pčelac je 50 dolara, odnosno 40 evra.Kako Pčelac želi dve 12-ice to dalje znači da će svaka morati da ide u zasebnu kutiju čije su mere 12"x12"x5.5". To bi cena bila uvećana za dva puta po 60 dolara, tj. 120 dolara. To je u evrima samo za pakovanje 94... 94 evra + cena drajvera 40 evra = 134 evra. Carina iznosi 35%, što na cifru od 134 evra iznosi tačno 47 evra . Puna cifra koju bi Pčelac imao da plati je 181 evro sa sve carinom.Ja želim dva kompresiona drajvera i dva L-pada koji staju i u manje pakovanje, ali računajmo da je za dva drajvera neophodna najveća kutija koja košta 60 dolara tj. 47 evra. Dakle 94 evra (drajveri i Lpadovi) + 47 evra (kutija) = 141 evro. 35% carina na to je oko 49 evra tako da bi puna cifra koju treba da platim bila 190 evra za dva drajvera i dva Lpada. Željko pošto želi samo L-padove može da bira gde će da se udžubundira jer to staje svugde :) Jesu li i dalje svi zainteresovani za shopping ??? :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 60
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Cena moja dva kompresiona drajvera i dva L-pada je 120 dolara, odnosno 94 evra.Cena dva L-pada koja želi Željko je 25 dolara, odnosno 20 evraCena dva basa koja želi Pčelac je 50 dolara, odnosno 40 evra.Kako Pčelac želi dve 12-ice to dalje znači da će svaka morati da ide u zasebnu kutiju čije su mere 12"x12"x5.5". To bi cena bila uvećana za dva puta po 60 dolara, tj. 120 dolara. To je u evrima samo za pakovanje 94... 94 evra + cena drajvera 40 evra = 134 evra. Carina iznosi 35%, što na cifru od 134 evra iznosi tačno 47 evra . Puna cifra koju bi Pčelac imao da plati je 181 evro sa sve carinom.Ja želim dva kompresiona drajvera i dva L-pada koji staju i u manje pakovanje, ali računajmo da je za dva drajvera neophodna najveća kutija koja košta 60 dolara tj. 47 evra. Dakle 94 evra (drajveri i Lpadovi) + 47 evra (kutija) = 141 evro. 35% carina na to je oko 49 evra tako da bi puna cifra koju treba da platim bila 190 evra za dva drajvera i dva Lpada. Željko pošto želi samo L-padove može da bira gde će da se udžubundira jer to staje svugde :) Jesu li i dalje svi zainteresovani za shopping ??? :buehehe:

Za mene je ovo ok. Ako je lakse imam i dolare. Ako moze uz tvoju posiljku bilo bi dobro, koliko vidim i mi smo komsije (pominje se Vidikovac)!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Za mene je ovo ok. Ako je lakse imam i dolare. Ako moze uz tvoju posiljku bilo bi dobro, koliko vidim i mi smo komsije (pominje se Vidikovac)!

Ma što bi vi mladi rekli, nema frke :) Samo još da vidimo kako i šta Pčelcu odgovara pa da se kombinujemo i napravimo konačan spisak te pošaljemo kintu...

Uplata na moj pp treba da je u dolarima.

Biće u dolarima nego sam ja konvertovao za ljude odavde jer se nekako lakše snalazimo sa jevrima :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa, pod tim uslovima - nikako,naravno... Nadao sam se da su uslovi ipak malo drugaciji - da sve ide u jednu vecu kutiju i da tezina ipak ne predje tih famoznih 20 pounds - pa da postarina bude samo malo veca od tih 50 i kusur $... Scope? :confused1:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ama gde cete drivere koje imate u Jevropi savatavati iz Amerika ?kupujte sto je sitno i za'ebano za naci ovde za tu postarinu mozete poslati emisara u Hu ili vec negde ....... pa kupiti drivereene vam ga zdrawcke u Jevropama pa smarajte njega - moze vam poslati paket po komsiji :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Već sam se ja nešto sa Syncom kuckao oko nabavljivosti d220ti iz Mađaronije na PP... Hteo sam da vidim šta Pčelac kaže pa da napravimo konačan spisak. Dakle 4 L-pada za Željka i mene i peglaj :buehehe: @Scope... Ovo je dosta manji paket ali je i jeftinije od 100 dolara pa nam trebaš reći koliko je poštarina :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a mislim - ne mora Hu - moze bilo gde okolo - a isporuka u Hu i snadjete se za po dzepovima preko ove nase histericne granicea valjda ce se neko i smilovati u prestonii da dobarta koji parizdogovarajte se za bar 4 para - i da vidis kako ce svaki dobavljac dovuciedit:jos ako im kazes da je to nenadjebiv tweak za ove moderne JBL kuteje sa 15" i WG ........ da mogu da ih uvaljuju kao upgrade .....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne znam ja o čem' ti pričaš :scratch_head: Ja mogu da sredim najmanje 3 para... Samo dok se dogovorimo ja, Zvuchniak i Mladen koliko će ko :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne znam ja o čem ti pričaš... Ja mogu da sredim najmanje 3 para... Samo dok se dogovorimo ja, Zvuchniak i Mladen koliko će ko :buehehe:

kako ne znas - kazes ovima u Audiotehnici ili nekom drugom dobavljacu da se tim Seleniumima menjaju JBL kalotni prcvoljci - kod kojih recone kosta vise od D220Ti ......
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Rekao i u Player-u i u Audiotehnici... Odgovor je bio "imam još brdo d210ti pa neću skoro nabavljati". Razumem čoveka. Zašto da pravi lager ako već ne naručuje veću količinu nekih zvučnika. Jednostavno, ne isplati mu se da naručuje uopšte nešto malo.U Playeru nije bilo nikakve reakcije :scratch_head:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mislim da bi sve moglo stati u kutiju 25" x 12" x 20 i da je oko 20p. Postarina bi mogla biti $86 za sve.http://ircalc.usps.gov/MailServices.aspx?country=12313&m=6&p=20&o=0Da sam siguran moram pitati na posti pa cu da javim.Dvije 12-ce [12" x 12" x 20"] a ostalo pored toga da popuni kutiju. Racunajte da bi trebalo ostaviti malo sa strane da se zastiti od ostecenja.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Al tas5630, GM70, rmi-fc100, skutijavanje aya II i wolfson wm8741, pcm1794 u dual dif modu, jednog dana Paudio BM15CX38...a da ne prican sta sam sve obecao za ovo leto prijateljima da zavrsim... :ninjas: diy boles najmilija... :drinks:A zemlja nam je u takvom da ne kazem sta, da su gomile studenata svako leto u usa na rintacenju...tako da dovlacenje istih je najmanji problem.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije 18 vec 15"...a cena u wizardu je krajnje smesna bila...no nemam mesta ni trenutne potrebe za istim.Al po svemu sudeci moracu i ja stosta na prodaju da pustim...studer a727, xlr verziju ldr sa baferom, wolfson wm8741 eval board, neki kineski gainclone kit...nakrtozio a samo skuplja prasinu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...