Jump to content

Vinyl again in Serbia!


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 60
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ne znam šta vi znate, ali mislim da je krajnje vreme da se latim ovog mog gramofona i napravim ga. Sada već imam dosta novih ploča pa bi bio red da ih mogu i poslušati... mumhp... nemam ni pojačalo... bmti pojačalo... :blackeye:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 months later...

Gde da metnem ovo? Pa moze i ovde:

http://www.laweekly.com/2011-02-03/music/henry-rollins-the-column/

Sitting in a room, alone, listening to a CD is to be lonely.

Sitting in a room alone with an LP crackling away,

or sitting next to the turntable listening to a song at a time via 7-inch single,

is enjoying the sublime state of solitude.

:good2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Srećom pa ja nisam audiofil no švajser... :buehehe:

Svejedno, svajser bez gramofona nije pravi svajser, kad bolje razmislim nije nista, zapravo.Zgubidan, mrsomud i dramoser mozda, ali nije svajser - to je ozbiljan zanat. :dubbio:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zgubidan, mrsomud i dramoser mozda...

Malo više tolerancije kolega, za one koji ne misle isto... Ne moramo da mislimo isto, ne moramo da se slažemo sa onima koji misle drugačije, ali ipak treba da gajimo duh tolerancije i prema onima čije mišljenje je drugačije... :drinks:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Naravno, samo se malo salim, sorry. :give_ros: Nego mi smesan taj izraz svajser. :lol:

Mislim da su svi na ovom forumu "žigosani" kao "švajseri" zbog onoga što ja radim za lebac nasušni... Malo mi krivo, jer, ajd' što sam ja švajser, ali ima tu i ljudi koji se itekako razumeju u elektroniku i prateću problematiku, a svi ispadoše švajseri... ali mi i drago što sam bar negde, na neki način ostavio svoj skroman doprinos :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mislim da su svi na ovom forumu "žigosani" kao "švajseri" zbog onoga što ja radim za lebac nasušni... Malo mi krivo, jer, ajd' što sam ja švajser, ali ima tu i ljudi koji se itekako razumeju u elektroniku i prateću problematiku, a svi ispadoše švajseri... ali mi i drago što sam bar negde, na neki način ostavio svoj skroman doprinos :)

Da se dogovorimo, parnim danima švajseri, neparnim, šloseri...A mi, što, samo, pratimo, iz prikrajka, mi smo... To mi reci Ti, brate rođeni...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Upravo pjeva prva od nevinih ploča... Šerbedžija i Miroslav Tadić, sad sam otvorio celofan, izvadio ploču i iznenadio se kako je masivna, daleko bolje urađena od poslednjih generacija vinila iz negdašnje Juge...

Postavljena slika

Za 790 dinara, može da se kupi u prodavnicama koje drže do sebe, ali sam o tome već pisao baš u ovoj temi... Sada konačno koristim priliku da te pare krenem da trošim... :)

Elenooooo....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da se dogovorimo, parnim danima švajseri, neparnim, šloseri...A mi, što, samo, pratimo, iz prikrajka, mi smo... To mi reci Ti, brate rođeni...

Matematikanti... :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...