Jump to content

NEPOZNATE HORNE


Zen Mod

Preporučeni Komentari

poznato ikome sta bi to moglo biti ?dva komada spakovana u vrljav kino box na svakoj se preko adaptera nalazio montiran RIZ kalotni visoki ( 18mm kalota ) , sto ce reci da je sve zamislio neki velestrucnjak .precnik grla horne 1"

post-2-047178700 1273862152_thumb.jpg

post-2-082005900 1273862176_thumb.jpg

post-2-038784300 1273862181_thumb.jpg

post-2-037391400 1273862184_thumb.jpg

post-2-023178000 1273862191_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 18
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

da !

imas li ostatak iz te kutije ?

odnosno - slaba mogucnost da je to iz iste kutije - jer vidim da te tvoje nisu prestrugane kod throat-a .

sav sam se pretvorio u uvo ....... Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Btw, koliko koštaju ti Tesla basovi? Da znam da li da ih jurim?

kostaju dosta napolju , al' je ne dajem te pare - samo change ili kulturni novci ...... po ovdasnjim uslovima - jer su sigurno onoga ko ih ima kostali tepsiju ribehttp://www.diyaudio.rs/topic/404-trazim-stari-bioskopski-zvucnik-tesla-aro-932/
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kostaju dosta napolju , al' je ne dajem te pare - samo change ili kulturni novci ...... po ovdasnjim uslovima - jer su sigurno onoga ko ih ima kostali tepsiju ribehttp://www.diyaudio.rs/topic/404-trazim-stari-bioskopski-zvucnik-tesla-aro-932/

OK, ako si zainteresovan za trampu za tu jednu Teslu i ako te interesuje nešto od onoga što sam naveo u pređašnjim postovima , preuzeo bih jurnjavu za drugim komadom.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

OK, ako si zainteresovan za trampu za tu jednu Teslu i ako te interesuje nešto od onoga što sam naveo u pređašnjim postovima , preuzeo bih jurnjavu za drugim komadom.

zahvaljujem na zainteresovanosti Postavljena slika

sto se tice Iskra/Altec 811B horni i Goodmans T52 drivera - tu sam u principu opskrbljen

Zelena Iskra je uvek zanimljiva , i to kao solo komad sa keramickim magnetom (plastificiran) ili kao parovi bilo koje iteracije

sto se tice Tesle - video si mustru na slici ;

:Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

zahvaljujem na zainteresovanosti Postavljena slika

sto se tice Iskra/Altec 811B horni i Goodmans T52 drivera - tu sam u principu opskrbljen

Zelena Iskra je uvek zanimljiva , i to kao solo komad sa keramickim magnetom (plastificiran) ili kao parovi bilo koje iteracije

sto se tice Tesle - video si mustru na slici ;

:Viannen_loungelizard:

Onda dogovoreno :sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...