Jump to content

Nova drvenarija stari drajveri


slatkia

Preporučeni Komentari

Posle par nedelja :huh: secenja lepljenja smirglanja smirglanja smirglanja i farbanja zavrsio sam nove kutije za stare drajvere, posto stare kutije nisam mogao vise da gledam. Znam da se Boki Voki Toki nece sloziti sa dimenzijama kutije za Dynaudio 21w54 ali meni se ovako svidja. U maloj kutiji se nalazi ribon i Focal 5K441.te vas molim za predlog sugestiju skretnice za kutiju. :huh:

post-79-1245534250_thumb.jpg

post-79-1245534276_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 17
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

E da sam u milioneru na finalnom pitanju ja bi :rofl: a izgleda mi treba :rofl:

Voljan sam da pomognem u vezi skretnica...itd...(da budem iskren nisam jos ni moje Focale zavrsio(B400) ali :rofl: ...)posalji mi na mail ili okaci ovde drajvere i njihove karakteristike...dimenzije i kutija..polozaje drajvera na njima ...zakosenja gornje i donje ploce.(uglovi)...litraze komora od basa i srednjeg..itd...pa se nadam da ce se jos neko ukluciti ovde da pomogne kada pocne sve ovo...ako imas i neka merenja(SPL,IMP) od drajvera na panelu ili kutiji...daj i to pa cemo videti...Poadrav...... :rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Svaka cast prelep rad.Ja imam Scan Speak-ove drajvere i prva zamisao kutije bila je nesto ovako kao Vasa kutija (JM Lab),pa sam odustao ,ali kada videh ovo... Imam neke seme skretnica za te moje drajvere u pitanju su bas 21 i mid 18 pa ako se to uklapa u va

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A gde su predlozi, pomoc prijatelja za skretnice ili da uzivam u pogledu i :rofl: sad sam :rofl: nestrpljiv

To su odlicne jedinice. Steta je ovako napamet gadjati kakva skretnica da se radi.Bilo bi dobro kada bi mogla da se urade elektricna i akusticka merenja jedinica u kutiji,pa na osnovu toga da se krene. Sa vise varijanti i podvarijanti skretnice i da se probaju.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

To su odlicne jedinice. Steta je ovako napamet gadjati kakva skretnica da se radi.Bilo bi dobro kada bi mogla da se urade elektricna i akusticka merenja jedinica u kutiji,pa na osnovu toga da se krene. Sa vise varijanti i podvarijanti skretnice i da se probaju.

Trenutno mi je nazalost pojacavac u autu nesto osiluje jedan kanal, pa je sve drugo stalo cim pojacavac proradi nastavicemo dalje :rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...