Jump to content

APEX i Kelvin Labs


faber

Preporučeni Komentari

Ako imate 44 godine, kako je moguće da radite nešto već 35 godina ???

Poceo sam iz hobija da se bavim elektronikom kao klinac, pravio sam pojacala sa AC187/AC188, AD161/AD162, zujalice za telegrafiju i ne racunam, tako da mogu da tvrdim da se bavim elektronikom od svoje devete godine. Ako se racuna samo profesionalno onda 20godina kako postoji "APEXaudio", ranije "ELIOZ". Evo slucajno sam naleteo na oglas moj rad pre 15 godina po mojim originalnim semama, pojacalo je sa dvostrukim diferencijalnim na ulazu u kaskadnom spoju, VAS takodje kaskadni, a izlaz dva para MJ15003/MJ15004 u CFB konfiguraciji uz to drajveri imaju naponsko pojacanje X3. Preamp takodje dvostruki diferencijalni CCS sa fetovima i BC516/BC517 u izlazu, selektor sa relejima ukljucivanje takodje tasterom i relejem, posebni trafoi za digitalni i audio deo... ni danas to ne izgleda lose.http://www.kupujemprodajem.com/Apex-preamp-i-snagas-213286-oglas.htmPozdrav
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 69
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Snake oil, cuo sam da je to obavezan element vrhunskog Hi-Fi ja.

Zapravo su kablovi obavezan element... Snake oil je više neka vrsta tweak-a.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako se racuna samo profesionalno onda 20godina Pozdrav

Samo to se i računa. I ja sam rasturio ko zna koliko aparata još sa 5 godina. Vadio elektromotore iz džipova na daljinski da napravim sebi ventilator.To i dalje ne znači da se bavim elekronikom 20 godina :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Samo to se i računa. I ja sam rasturio ko zna koliko aparata još sa 5 godina. Vadio elektromotore iz džipova na daljinski da napravim sebi ventilator.To i dalje ne znači da se bavim elekronikom 20 godina :buehehe:

Racunao sam od kad sam pravio kompletna pojacala u kutiji, prvo iz hobija onda na crno i na kraju registrovao firmu. Profesionalno (legalno) 20godina, ali ako se tako racuna onda se vecina forumasa jos uvek ne bavi elektronikom.Pozdrav
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Momenat... Sa 9 godina je prvo pojačalo izašlo kompletno ispod čekića ???Šala naravno. Nije valjda da moram da stavim smajli svaki put kad napišem... Evo ... :buehehe: Legalno i profesionalno nisu isti pojmovi ni u kom slučaju. Ovde profesionalaca ima dosta. A ovde se i ne bave elektronikom. Više se bave lepetronikom.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Miko izvini, ali Miletovo ime i prezime, kao i mesto stanovanja se nalaze na svakoj semi koju je Mile objavio na net-u...

Ja to ne znam - a i svejedno je bezveze izvuci listing firmi i staviti to na forum - bas me briga i za g. Mileta i za poslovanje firme "Apex" - to nije temaovog foruma.... sem ako se ne reklamiraju na mestu na Forumu predvidjenom za to...nikom se nista nije dogodilo a i nece - samo sam u afektu prebacio postove gde im je mesto a ako Zen smatra da nije valjanomogu se i vratiti...ovo nije forum gde se peva pesma : Ban ban -bannecu nista da znamBan-ban-bannecu nista da znamBan-ban-ban-ban-bannecu nista da znamnisi dovoljno brzBan-ban-banSve vas vidi sve vas vidi internet policija svetlost univerzuma internet policija jahaci hifi foruma.:buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

deo teme o ispitivanju firme itd... odvojeno je gde joj je mesto ....

http://www.diyaudio....__0entry35294

mislim sta reci a ne zaplakati.... :buehehe:

apsolutno se slazem sa Mikoristom ;

temu koja ( kao i sve ostale ) moze da bude sasvim ozbiljna , moze da bude i ozbiljna i zabavna , pretvoriste u Haski tribunal .

ja sam se bavio elektronikom jos pre 40++ godina - virio sam mami na pupak i razmisljao kako radi pegla , dok mi je peglala pelene .

i sta koga briga za to i kome ja to moram da dokazujem ?

mozemo se zezati na tu temu , ali ne mozemo biti ozbiljni na tu temu

ko ostale sa foruma dozivljava kao konkurenciju - u bilo kom smislu - strucnom , mentalnom , kako god - nije mu mesto na forumu .

ZM :cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...