Jump to content

F5


stein

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 436
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

yo, nisam ja pominjao (isključivo) trade, tek da znaš.

Naravno, nisam te pogresno shvatio :diablo: Doduse, svaki cas je neko na kraj srca/nezan k'o mimoza pa razumem sto si oprezan :) EDIT: vidim, opet hara onaj prasetji grip :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

hehe to je Alf , inkognito .......

Srećom, nisam zaboravio sta sam hteo da vam kazem...Na-na-na-na-na-naaa... :confused1: (kome nije jasno, neka obrati paznju, ovo ću reći samo jednom: drugi F5 je recimo... gotov...)

xdCrZfTkG1c

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jes mu nakačio plazma vu metre?

Za sada, samo sam kačio instrumentaciju za merenje.... A sada, idem da okačim naočare na sto, glavu na jastuk... već mi i guzica spava... :confused1:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nesto nam se Steinika ucutao ......da ga ne bije neki maler ...... kao nezalemljen drain na mosfetu , npr. ............ :confused1:

He-he... even the best of us can make stupid mistakes... Not that I'm the best or that I make mistakes... he-he... Ma nista strasno. Malo nisam propisno jedan kabel od draina na pločicu.. Posle sam, tj jesam pa popritezao nazad, stekno na napon i načačko 000mV na izlaz pri oko 0.608V i ostavio. Pasta između 4k7ntc i izlaznih smanjuje vrljanje tako da je sad valjda sve ok. Nista, srknem kaficu, potrpam jo
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

zar dotični drain ne ide direkt na pcb?

Da, naravno, osim kada je jadan invalid, ima kraće obetri noge pa koristi stule da zafati od pločice do prve posteno debele i ravne plohe za montaziranje...

post-13-1242839246_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo i mojih plocica za F5 odmaklo se malko :confused1: od pocetka, el-mehanicki deo je gotov pa sad da se montira u kutiju pa.....Valjda cu i ja doci do toga da zatvorim kutiju kao Stein pa da probam :confused1:

F5 ???!?nije neki Aleph - sudeci po tome sto je montirano na limice na plocici ?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo i mojih plocica za F5 odmaklo se malko :confused1: od pocetka, el-mehanicki deo je gotov pa sad da se montira u kutiju pa.....Valjda cu i ja doci do toga da zatvorim kutiju kao Stein pa da probam :confused1:

Sta je ovo za ime milog boga? F5 sa tri para izlaznih? Da nije ovo ipak nesto drugo?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Opet ti: "te siroma ovo, te siroma ono..." :confused1:

editovano u jadan.

Sta ja mogu kad se ovde za jadan kaze "siroma"...

hemti nick, ima da me prati do kraja ovog jadnog zivota...

Uostalom, ne budi cepidlaka. Tolika... :confused1:

Ima ovde jo

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

editovano u jadan.

Šta ja mogu kad se ovde za jadan kaže "siroma"...

hemti nick, ima da me prati do kraja ovog jadnog života...

Uostalom, ne budi cepidlaka. Tolika... :confused1:

Ima ovde još takvih izraza koji drugde malo drugačije zvuče... recimo, "smišan" zapravo znači "simpatičan"

ajd - dajem to dozvolu odsad da umesto "siromasan" pises "zenmodan" ;

ja se necu vredjati

:confused1:

cak ni kad stvarno preteras ..... (kao neki dan )

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...