Jump to content

Kupujem BW Nautilus


Leonardo

Preporučeni Komentari

.

Draž 1.aprila jeste u tome da očekujete neočekivano.

Nastavlja se potraga za zvučnicima a nakon ozbiljne razmene informacija sa poštovanim, učenim, poznatim i dokazanim audiofilom, zaključio sam sledeće.

Pomenuti zvučnici neće u potpunosti zadovoljiti kvalitetno ozvučenje moje slušaonice od 250 kvadrata.

I dalje sam u traganju za mojim peharom zadovoljstva.:cheers:

.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 31
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Leo, imam samo onaj par iz dečje sobe, al' znajući kakav si perfekcionista, sramota me da ti ponudim - malko su ulubljeni, jer mališa voli da šutira. One moje iz spavaće ne bih otuđivao, čekam da mi uleti nešto posebno, a klincima su njihovi suviše slabašni, pa ma jure da im stavim neke VoT u sobu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Leo, imam samo onaj par iz dečje sobe, al' znajući kakav si perfekcionista, sramota me da ti ponudim - malko su ulubljeni, jer mališa voli da šutira. One moje iz spavaće ne bih otuđivao, čekam da mi uleti nešto posebno, a klincima su njihovi suviše slabašni, pa ma jure da im stavim neke VoT u sobu.

Kanjiža ispravlja većinu ulubljenja, a posle terapija euro-kiropraktike neuporedivo uspravnije se stoji.Primetio sam da i slušni aparat tj. uši mnogo bolje čuju, ili je to do bolje uredjajizacije.Šalu na stranu, nisam Lotar Kanjižić.April je mesec šale, proleća, radosti.Zahvaljujem se svima koji su makar za tren pomislili da bih mogao da se "otvorim" za ove papreno skupe zvučnike ... možda jednom.U tom smislu oglas može ostati otvoren, kao i ponude :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

... možda jednom.U tom smislu oglas može ostati otvoren, kao i ponude :cheers:

A zašto da ne. Kao koncept i ideja više nego zanimljivi.Ali...ovo je DIY forum, pa u tom smislu prilažem par sličica nekog, ko je imao dovoljno jaku želju i volje, da se upusti u avanturu.Na samom početkupost-21-127023961161_thumb.jpgMožda bih jedino boju promeniopost-21-127023965526_thumb.jpgNa osnovu jedinica koje je koristio i slika koje sam video, a koje opisuju ceo proces izrade, mogao bih da se opkladim da su bolji od originala.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A zašto da ne. Kao koncept i ideja više nego zanimljivi.Ali...ovo je DIY forum, pa u tom smislu prilažem par sličica nekog, ko je imao dovoljno jaku želju i volje, da se upusti u avanturu.Na samom početkupost-21-127023961161_thumb.jpgMožda bih jedino boju promeniopost-21-127023965526_thumb.jpgNa osnovu jedinica koje je koristio i slika koje sam video, a koje opisuju ceo proces izrade, mogao bih da se opkladim da su bolji od originala.

a lepo sam vas zamolio da slike mojih diy projekata ostanu privatne...ehsad kad je javno ne treba mi, prodajem 50 eur fixno, bez zamena, na sms ne odgovaram :cheers: sretjan Uskrs, Hristos Voskrese!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...