Jump to content

Electro Voice Sentry III


grone

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 19
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Posle dosta rada i truda danas sam zavrsio kutije za EV sentry 3 mada jos nemam skretnicuko bi mogao da mi uradi skretnicu imam semu

Е најзад права шема скретнице :cheers:.Кутије изглдају ОК само што је бас рефлекс отвор мали!дискО_Сту
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ako ces koristiti genericku (analognu) Behringer aktivnu skretnicu - pasivna ti je bolja ako ces koristiti DCX2496 - koristeci analogne ulaze - bezi i od toga DCX2496 vredi koristiti samo ako ces uci u nju sa digitalnim signalom , da preskocis AD konverziju

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

U principu pasivna skretnica koju si naveo nije jednostavnai nece bas biti jeftina za izvestiprvenstveno zbog broja zavojnica i vrednostia ako budes hteo da stavis i neke blok kondenzatore tih vrednosti umesto bipolarnih ili eletrolitacena ce biti jos veca....otprilike isto kao i za behringer ako se ne varam?.ALI sa pasivnom skretnicom nemas mogucnost menjanja susretnih Fr i sve je fiksnoi to je OK pod uslovom da su driveri u originalnom stanju...ali sa slike ne bih rekao...ako nista drugo kao sto stone rece mali je BR otvor sto se jasno vidi sa fotki...sto znaci da ako nesto nije u redu nema povratka novac za delove je izgubljen. :) .Sa behringerom mozes fleksibilnije podesiti sve Fra posto imas power ampova to ti nije problem?.Behringer je i u originalnom stanju cak i sa AD-DA konverzijomboli od vecine pasivnih skretnica, ako se dobro podesijer nema time delay kao pasivne... A uopste nije skupi nije ga lose koristiti bas kao test set-up pa posle ako ima potrebe da se napravi pasivna skretnicasa tim karakteristikama?.kutije si jako lepo napravio i fino furnirao :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 5 nedelje kasnije...

Tek sada sam dobio sve sto treba oko skretnice zavojnice sam uzeo kod Nenada u Bgostalo kupio mi tip sto mi dao drivere u Cyrihu sve uzeo visaton i najbolje sto mogao da nadjeVisaton kond. Utm rez. zastitu za visokonac pot. Elko tonfrequenz bipolarsutra sklopim i ne znam za ozicenje sta da koristim mada nemam mnogo izbora i imam dosta toga da sanjam kojom pojacalom prvo da probam?sta prvo slusati? koji izvor? itd.Jedva cekam cujemo se

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Slobodno mogu da kazem da ne trebaju mi bolji zvucnici kako rade sa 50 watti to je neverovatno steta sto nemam dobrog lampasaveoma imaju stereo sliku i 3d zvuk probao sa nekoliko ampa ne znam kako bi radili sa F5 ili bolje lampas koji predlog?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

...ne znam kako bi radili sa F5 ili bolje lampas koji predlog?

koji lakse dohvatis F5 je lakse napravitidobar lampas i nije tako lako - potrebno je dosta iskustva i srece sa izlaznim trafoima - da nabavis/napravis prave
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

imam vreme da probam sa desetak ampa i preampa pa i izvora i mnogo zavisi sta slusas a ja slusam sve pa zato je jos komplikovanoali kako rade!!!! slusao sam B&W Matrix 801 ovi su potpuno drugi zvuk voleo bi da ste ovde sa svojim pojacalima samo da cujete toje!!!! ne mogu opisati i mojim jezikom.danas doneo kuci u sobi od 30 kvadrata u podkrovlje cetvorica nosili do gore ali prvi utisci su impresivni znam da mogu jos bolje :cheers::buehehe::cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...