Jump to content

Ljetni susreti


ninja

Preporučeni Komentari

Posto mi se blizi godisnji odmor koji planiram da provedem na podruciju drage mi bivse SFRJ, zanima me da li ima nekih prijedloga o nekom zajednickom okupljanju i slusanju uredjaja koje imate uz razmjenu iskustava.Je li iko planira neki sustret istomisljenika i je li to uopste uobicajeno da se srecete i slusate tudje sisteme u sobama na koje niste navikli?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 19
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Posto mi se blizi godisnji odmor koji planiram da provedem na podruciju drage mi bivse SFRJ, zanima me da li ima nekih prijedloga o nekom zajednickom okupljanju i slusanju uredjaja koje imate uz razmjenu iskustava.Je li iko planira neki sustret istomisljenika i je li to uopste uobicajeno da se srecete i slusate tudje sisteme u sobama na koje niste navikli?

lepo napravis sam paralelu - napravis kraci spisak likova sa foruma koji ti deluju gotivno;pogledas njihove lokacijenapravis mogucu marsrutuposaljes emajle i polu najavis se obidjes bar pola onih kojima si se najavio , poslusas ukupno 1,5 pesama kod svakoga , ostalo vreme provedes uz jedacu i pijacu :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nemam dvoriste k'o neki, al' mi je zato Dunav blizu :buehehe:

Dragi, a gde su gosti? Izasli u dvoriste da protegle noge...Pa mi nemamo dvoriste, to je Dunav!E jehmti... Uvek zaboravim da je ovo Palanka... :thumbsup:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Izgleda da cu imati zanimljivo ljeto. :rofl::thumbsup::rofl: Stacioniran sam u Beogradu i trebao bi da ujednom cugu posjetim sve sjevernije od prestolnice ... za jug malo teze ali nije ne moguce :rofl: U svakom slucaju svima :):):buehehe::) i spremite se za :rofl: Nenade, jesi li mjerio sobu?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dragi, a gde su gosti? Izašli u dvorište da protegle noge...Pa mi nemamo dvorište, to je Dunav!E jehmti... Uvek zaboravim da je ovo Palanka... :rofl:

NIje to Dunav, to vam je jendek pred kucom. :buehehe: Dunav vam je ono za šta ste mislili da je more :thumbsup: ... a inace bude slan samo kad se neko uzvodno od vas popi .... khm ... khm ... urinira ... u njega. :rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...
  • 3 nedelje kasnije...

Hebiga, vec sam se vratio na konzerviranje u Sverige :rofl: Velika je razlika medju prvim i drugim djetetom tako da sam skroz zaboravio :sarcastic_hand: da se sa malom bebom ne moze nista planirati :rofl: ... srecom na putu prema jugu sam bio sam tako da sam stigao do Splita i dioklecijana :to_become_senile:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...