Jump to content

Prigusnica


neskor

Preporučeni Komentari

Dobih ovo cudo skoro od drugara.Probao da nadjem na netu neke informacije ali dzaba, nema nista.Da li neko od vas zna, ovako odokativno, da mi kaze sta je ovo?Proverio unimerom, otpor negde nesto malo preko 3 oma.Dimenzije su V:70mm, Obim: 50mm, tezina: nesto preko 500g.

post-72-126781511256_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 30
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

nema zica, samo buksne :confused1:nemerem meriti L, nema cime. :cheers:

a ja jesam corav , ali kao da vidim zicu koja izlaziiz buksninekad su radili tako da su "buksne " u stvari niple , kroz koje izlaze zice , pa se zalemi po sklapanju
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nesko, Aca Car otupio nokte pisuci u blogu tutorijal o osnovnim merenjima - sve sto ti treba da izmeris induktivnost imas, samo procitaj tamo :cheers:A ako pazljivije pogledas sliku koju si postovao videces zicu zalemljenu za buksnu (binding post) - za nju te je Zen pitao da joj izmeris debljinu.Iz ta dva podatka dalo bi se zakljuciti za sta bi se mogla iskoristiti ta prigusnica.'Aj sad na posao :confused1:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nisam forum pogrešio, već link...http://www.kupujemprodajem.com/izlog/Branko/Audio-transformator-2-36614-oglas.htmNatjecao sam se za Dayens Ka2p i za Sonus faber Concertino i, taman odem da pokupim Dayens, pošto je moja ponuda prihvaćena, kad, evo, zatičem i da je i za Sonus ponuda prihvaćena... Kod Sonus-a su mi viška stalci...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...