Jump to content

Paprikarima u posetu


Zen Mod

Preporučeni Komentari

elem , krenem ja tako , taman skinuo suklene gace i carape ........cilj je bio da se stigne u SO , pokupi Glas Razuma - citaj Dezurno Gundjalo , i da se nastavi do podrucja gde i mobilni gubi signal , gde nisu imali asfalta pa nastavili betonom ..... kod mladog nam SuperFi-ja.... te da se namontiraju adapteri - koji ce omoguciti ugradnju Lowther DX2 drivera ( od cevnih banacana dobijeno na uzivanje ; adapteri neophodni jer je u predmetnu kutiju - Mau XII ugradjen jedan par Sonido SFR200 , koji zahtevaju manji otvor) , da se cuje kako radi Tatic 2A3 ( za koji je mladjani SuperFi zalegao ) .... te da se donese i WOT pre by ZM ...... sto nije ucinjeno , zarad skorasnjih problema sa upalom useseta pomenutog ( kad imam upalu uveta - ni Garmin mi ne radi :blush: )eto - slike onako ........

post-2-126738287021_thumb.jpg

post-2-126738288155_thumb.jpg

post-2-126738290101_thumb.jpg

post-2-126738291949_thumb.jpg

post-2-12673829316_thumb.jpg

post-2-126738294051_thumb.jpg

post-2-126738295718_thumb.jpg

post-2-126738303694_thumb.jpg

post-2-126738305756_thumb.jpg

post-2-126738306736_thumb.jpg

post-2-126738307991_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 39
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

elem , krenem ja tako , taman skinuo suklene gace i carape ........eto - slike onako .

Ау Зен ко ти је тај колега на слици?Стварно си Душманин, што не пусти човека да иде у клозет, видиш да се мученик сав увио!!!!!  :blush:.дискО_Сту
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A vi ste to u Leskovac išli? :blush:

a joku Backi Breg - odma posle Sombora - rodno mesto i roditeljska kuca dragog nam SuperFi-ja ;on je inace udat u Steinovo mesto - SU

Ау Зен ко ти је тај колега на слици?Стварно си Душманин, што не пусти човека да иде у клозет, видиш да се мученик сав увио!!!!!  :(.дискО_Сту

to je tvoj omiljeni snabdevac JFet-ima ....... ;)ufatio sam ga u momentu kad se uspravljao od skiljenja u trazilo
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E koj ti taj stvarno? Sto mu ne stavi neku inteligentniju sliku, bar sa laptopom. na ovoj ne izgleda bas pametno.I sto ona fotka u galeriji ne funkcionise?

a vunkcionise slika ??
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nismo. Odlucio sam se da vidim da li uopste treba slusati FR zvucnike sa Charlie Haden-om - Ballad of the fallen i posto sam ustanovio da kontrabas u prvoj pesmi zvuci kao celo, vise nisam insistirao na mom izboru materijala pa nas je SuperFi ugostio sa nekim indijskim kompozicijama sa citrom. Sto bi rekli: jes da ne svira bas i visoke ali zaro ono sto odsvira svira kako treba Cak je i Zen sa upalom uva i smanjenom cujnoscu rekao: kad cemo slusati muziku, a sto i pitam kad nista ne cujem. na svu srecu veci deo vremena smo proveli u paprikasu i montazi adaptera i zvucnika tako da se superfi i ja nismo imali vremena posvadjati.Ono sto mogu reci u vezi ampa je da sam ocekivao ulepsan i slatkast ton ali to nisam dobio. Amp je izuzetno neutralan i prirodan, bar u onom delu u kom je mogao zvucnik da prikaze zvuk, izvor sa kog smo slusali je ocajan a pravu ocenu ampa bih mogao da dam samo spajanjem na zahtevnije zvucnike sa kompleksnijim muzickim materijalom. Ovako je radio sa minimalnom snagom na zvucnicima koje bi i dzepni tranzistoro uspeo da poteraZakljucak od jednog druzenja je vec poznat od ranije: ne mogu da razumem FR-ovce kad ne cuju pola muzickog materijala i uzivaju u muzici. To je kao rucak bez supe i kolaca. Ili seks bez predigre i vrhunca. ispomoc sa fauntek ribonom meni samo kvari zvuk. Po meni ribon ne svira vec samo suska. Ja bih pre stavio neki visokotonac sa malim precnikom spulne da ide dosta visoko i da ima definiciju muzike. Mozda bi RAAL ovo nadoknadio ali na zalost nisam mogao da ga cujem.Nadam se da ce uskoro doci Econowave sa furniranja pa cemo moci obaviti pravi test ai amp bi do tada trebao da dodje na svoje. Do tada uziovajte u ovoj jednoj obradjenoj fotki sa lica mesta.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nismo. Odlucio sam se da vidim da li uopste treba slusati FR zvucnike sa Charlie Haden-om - Ballad of the fallen i posto sam ustanovio da kontrabas u prvoj pesmi zvuci kao celo, vise nisam insistirao na mom izboru materijala pa nas je SuperFi ugostio sa nekim indijskim kompozicijama sa citrom. Sto bi rekli: jes da ne svira bas i visoke ali zaro ono sto odsvira svira kako treba Cak je i Zen sa upalom uva i smanjenom cujnoscu rekao: kad cemo slusati muziku, a sto i pitam kad nista ne cujem. na svu srecu veci deo vremena smo proveli u paprikasu i montazi adaptera i zvucnika tako da se superfi i ja nismo imali vremena posvadjati.Ono sto mogu reci u vezi ampa je da sam ocekivao ulepsan i slatkast ton ali to nisam dobio. Amp je izuzetno neutralan i prirodan, bar u onom delu u kom je mogao zvucnik da prikaze zvuk, izvor sa kog smo slusali je ocajan a pravu ocenu ampa bih mogao da dam samo spajanjem na zahtevnije zvucnike sa kompleksnijim muzickim materijalom. Ovako je radio sa minimalnom snagom na zvucnicima koje bi i dzepni tranzistoro uspeo da poteraZakljucak od jednog druzenja je vec poznat od ranije: ne mogu da razumem FR-ovce kad ne cuju pola muzickog materijala i uzivaju u muzici. To je kao rucak bez supe i kolaca. Ili seks bez predigre i vrhunca. ispomoc sa fauntek ribonom meni samo kvari zvuk. Po meni ribon ne svira vec samo suska. Ja bih pre stavio neki visokotonac sa malim precnikom spulne da ide dosta visoko i da ima definiciju muzike. Mozda bi RAAL ovo nadoknadio ali na zalost nisam mogao da ga cujem.Nadam se da ce uskoro doci Econowave sa furniranja pa cemo moci obaviti pravi test ai amp bi do tada trebao da dodje na svoje. Do tada uziovajte u ovoj jednoj obradjenoj fotki sa lica mesta.

par dodatnih informacija za pucanstvo koje nije prisustvovalo hepeningu :( :Founteci nisu ni bili prikljuceni , cak ni uz Beyme koje su gostovale u Mau kabinetima pre postavke Lowthera ; RAAL ribon ne bi odradjivao bolje od Founteka ulogu supervisokog , jer jednostavno tu nekog posla i nema , gde bi se pokazala superiornost RAAL-a u odnosu na igrackice koje kostaju od 70-100E ; rez se postavlja mahom na 20K , 6db/oct ..... tako da tu realno i nema nekog izazovasto rece Baltazar - sa EW ce ipak biti postavljen veci izazov pred 2A3 amp , i onda ce se pokazati sta stvarno moze , u domenu strujnih i ostalih kerefeka ; licno smatram da Lowtheri - bez obzira sto ih je lakse pogurati , ipak potpunije mogu predociti krajnje domete ampa po pitanju brzine i rezolucije ( a sve u svrhu koherencije i uzivanja u muzici , a ne seciranju frekventnog spektra ).sa te strane - bez obzira na skolski i audiophool-ski tweakovan HK CD , koji nije ama bas nimalo zabavan za slusanje - ja nemam zamerki ....... :blush: uzimajuci u obzir vise stvari - zacepljeno jedno uvo , drugo 78% nezacepljeno , Lowtheri apsolutno neusvirani , jedini kondovi na putu signala u ampu - BG nnerazdeviceni takodje , ja uspeo da zaboravim custom phase (made by FL) plugs , tako da i nisu bili u igri ..... kvalitet izrade je vrhunski (po merilima bilo koje manufakture sveta)no - sve u svemu - akcenat je bio na tome da se vidimo ,poradimo par stvarcica , pojedemo malo ribe ..... a uzivanje i evaluiranje ipak ostaje SuperFi-ju .....sprave nisu bitne , bitni su ljudi .
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

...sprave nisu bitne , bitni su ljudi .

:(Sada kada si naveo jos pojedinosti (iz drugog ugla) su stvari jasnije. Ne znam kako je iko i mogao da kriticki evaluira sistem sa toliko novih/neusviranih/nerazdevicenih elemenata/komponenti... Pa jos i da se ocekuje da "iz prve" zvuci "kako treba"! ;)Zabavno je bilo ispratiti ovo lepo druzenje! :blush:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...