Jump to content

Omnitronic Tuna-Net tuner


LightMatic

Preporučeni Komentari

skidaj gain na Pumpkinu i trpi sta ti je Bog dao

ako ne nadjes vec nesto u meniju da smanjis nivo u digitalnom domenu, to ti je sto ti je

jos jedan dokaz - sto je jeftino, a novo, ne moz da valja...... kao ono sto valja

 

:smesna: 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A znam burazeru.... tako će i biti. U svakom slučaju zahvaljujem ti se na strpljenju :cheers: Svjestan sam ja svoje "težine", u nedostatku "vremena" ne mogu se baviti započetim projektima, onda tražim jeftinu zabavu pa se bakćem sa fantazijom ..... i zaje**jem pošten narod:Viannen_loungelizard:

Imaš li ti ikakvu ideju šta bi moglo od ovih tunera/int. streamera da valja? Čisto informativno jer nemam para ni za ove stvari što čekaju da ih završim.

Izmenjeno od LightMatic
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

11 minutes ago, LightMatic said:

Imaš li ti ikakvu ideju

mjok brte

ja ti se u ovo moderno razumem ko Milka Babovic u Alpinizam ...... sto ce reci dobacujem do FM tunera i nikako dalje

znace vec ovi mladunci

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

14 minutes ago, LightMatic said:

A znam burazeru.... tako će i biti. U svakom slučaju zahvaljujem ti se na strpljenju :cheers: Svjestan sam ja svoje "težine", u nedostatku "vremena" ne mogu se baviti započetim projektima, onda tražim jeftinu zabavu pa se bakćem sa fantazijom ..... i zaje**jem pošten narod:Viannen_loungelizard:

Imaš li ti ikakvu ideju šta bi moglo od ovih tunera/int. streamera da valja? Čisto informativno jer nemam para ni za ove stvari što čekaju da ih završim.

WWW.ARYLIC.COM

Build Your Wireless Streaming Audio System: Add WiFi, Airplay, Spotify Connect and Bluetooth 5.0 wireless capability to your DIY audio projects. Build a wireless speaker, wireless streamer or convert your tranditional stereo system into advanced wireless multiroom streaming system. Bring Multiroom Capabilities to Your Next Project: Our wide range of Up2Stream boards are small enough to fit in all kinds of audio projects. Add an...

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kolega, hvala na prijedlogu, ne sumnjam da je ovaj bolji uređaj od mog :cheers:. Kako ovo koristiti kao komponentu sistema, tj. kako da objasnim neukijim od sebe (ukućanima) kako se ovo koristi? Da bi koristili postojeći tuner, trebaju ga uključiti, kao i pp i pojačalo i mogu slušati radio stanice, bilo preko FM ili sa interneta.

Izmenjeno od LightMatic
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako smijem upitao bih još nešto, recimo, da ubacim ovakav DAC 

WWW.EBAY.COM

CS8416 + CS4398 Decoder Board Hifi Audio DAC Board Module 24Bit 192KHz w/ Coaxial Optical Ports. - Original chip: Original chip for CIRRUS LOGIC 24BIT 192KHz specification, and compatible with lower specification, no driver required, super anti-interference ability.

i napajanje za njega u tuner (unutra ima prostora k'o u svemiru) a line out prilagodim odnosno odraditi atenuaciju na opampu (ako bi bila potrebna)? Naravno, DAC bi povezao na coax, kao što je trenutno tuner povezan sa AYA-om.

Izmenjeno od LightMatic
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...