Jump to content

RFT fullrange (stara ljubav)


чика-Брка

Preporučeni Komentari

Да се вратимо на тему..

Све више ми се мота по глави идеја да се проба без високотонца, боље да мало фали високих него онај несретни монакор крешти преко целог горњег спектра..

Убацио сам Visaton B200 у симулацију, има сличан одзив и импедансу као RFT.. дефинитивно идеја са RL пије воду, можда евентуално и RLC да дигне одзив у задњој октави..  убеђен сам да би боље свирало него тренутна комбинација..

B200bezfiltera.thumb.png.44311280a62abd4666f4f67c932cf726.pngB200saRL.thumb.png.4292a4dad60ad578ed142299870492aa.pngB200saRLC.thumb.png.6980aa2108fe7132a35e1342530cf658.pngXO.thumb.png.5e753a03b709d09eff71849b4a6ce242.png

B200_SINGLE.BPJ

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

bez visokotonca moze za gitaru, za hifi - ne.

kazem, trenutno radi Monacor ribon, nije (kako je sad) finalno resenje.

kao finalno resenje bice ili bulit tviter u horni ili bez horne, ili ribon u horni.

verovatnije je da ce biti bulit.

u fazonu Beyma CP22 ili slican.

:guitarplayer:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

13 minutes ago, чика-Брка said:

bez visokotonca moze za gitaru, za hifi - ne.

То би било тачно када би високотонац био одсечен да ради само оно што RFT не може.. овако са 2u2 кондом свира већи део горњег спектра преко њега, не знаш да ли је горе у фази или контра фази, плус чињеница да је средина гласнија неколико децибела, и ето ти гитарског 'двосистемца'..

Пробај са RLC, то ти је пар минута посла, радиће две класе културније него сада..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...