Iz PP sa BANAT sam rekao da je glupo da pravi pojačalo samo da bih probao zvuk lampe. U naslovu teme stoji EL 84 jer sam mislio da je široko rasprostranjena i da ću lako naći pojačalo što ispostavilo pogrešno.
Da li ima neko da mi pozajmi na slušanje pojačalo sa EL84?
SE, PSE... samo ne PP. Hteo bih da steknem nova slušana iskustva jer nisam imao kontakta sa istim u mom sistemu i zašto toliko priče još uvek o lampama u 21 veku.
Prodajem AK4493 + I2soverUSB v.III + filter board sa LME49710 + LED control board + Trafo za napajanje + 2 x 5vdc power supply.
Sve je novo samo probano.
Cena 180€ za sve.
Mora da se napravi merenje kako na osi tako i van ose kako bi se direktivnosti drajvera uskladile. Obavezno quasi-anechoic merenje nikako in room. In room merenje za pravljenje skretnice je nepotpun i los pristup. Takodje je lose i za merenje finalnog projekta jer ukljucuje i sobu. Kad se promeni soba ili pozicija menjaju se i merenja sto je nedopustivo. Sve je detaljno pojasnjeno u linku koji sam dao.
Merenja su u najmanju ruku cudna. Dole i linku mozes da vidis kako se ispravno mere zvucnici.
https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/how-to-make-quasi-anechoic-speaker-measurements-spinoramas-with-rew-and-vituixcad.21860/