Jump to content

Dioklecijanus homeaudiotheatrus


zbotic

Preporučeni Komentari

Пробудим се кад видим кукњаву ко :hi: .Ко ти је крив кад си :diablo: стоН_Колд

baba ti je :) nemo' ti ukinem cirilicu .... :):)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja molim da mi neko pomogne da nađem onu stvar sto domoroci u Amazoniji koriste za smanjivanje lubanja, jako mi treba, jer posle ovoga, jedino sto mi ostaje je da se pokrijem usima a glava jo

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Krasno, doista! :diablo: Osobito me se dojmio stepen posvecenosti mehanickim radovima (heavy metal) :) Zboticu, svaka cast ! :)

Mora i lijepo izgledati, naravno. To je rezultat činjenice da se ovo radi iz zabave. Da sam utroseno vrijeme za samogradnju proveo u svom profesionalnom poslu, vjerojatno bih zaradio da mogu kupiti Aleksandrije i MRAKrella, ali ovako sam zadovoljniji, sretniji, odmorniji, ispunjeniji. Mala zadovoljstva čine zivot ljepsim. :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mora i lijepo izgledati, naravno. To je rezultat činjenice da se ovo radi iz zabave. Da sam utroseno vrijeme za samogradnju proveo u svom profesionalnom poslu, vjerojatno bih zaradio da mogu kupiti Aleksandrije i MRAKrella, ali ovako sam zadovoljniji, sretniji, odmorniji, ispunjeniji. Mala zadovoljstva čine zivot ljepsim. :diablo:

правильно товарищ ! :) i nema malih zadovoljstava, sva su velika jer su obrnuto proporcionalna nedacama koje nas snadju - kada su nam sva zadovoljstva velika onda su i sve nesrece male ! :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

zaspem jedno vece ranije , a oni naprave hrkljus na vorumu :diablo:

Naravoučenije: Prvo piliće, potom decu, pa sebe u krpe... i lepe se stvari dese... :) (nekad pre a nekad posle spavanja...)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jedno pocetnicko pitanje.Zanima me da li zastita za zvucnike (kao sto je Welleman K4700) uticu na krajnji zvuk pojacala?

Ja kod svojih pojačala ne mogu čuti razliku. Teoretski bi moglo imati utjecaja u slučajevima lose izvedbe (ground loop, smanjena impedancija), vrlo nestabilnog pojačala (pojava oscilacija), loseg kontakta releja, zastite koja bi vraćala smetnje kroz napajanje ili ground itd......
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...