Jump to content

Auto radion sa USB-om


Zen Mod

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 97
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

ima li ko kakvu preporuku - za model dakle - jeVtino , da ima kulturno radeci radio , i da nema CD mech , no USB inputSD i ostale kartice - nije neophodnohvala unapred

Ja imam Pioneer-a DEN-4000UB sa sve USB-om, sasvim solidno radi, MOSFET 50W x 4 kanala... pa ti vidi  a cena je bila negde oko 100 evara...sad je mozda i jeftinije.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja imam Pioneer bez USBa. Kada sam kupovao, bio jedan SONY kome je player (memorija) ugradjen u onu pločicu što se skida. Vrlo interesantno, skineš pločicu, napuniš MP3kama i gotovo. Uštediš jedan stick. Ali taj SONY bio duplo skuplji on Pioneerčića. Ja se odlučim za jeftinije rešenje, narežem specijalne CD egzemplare (po čitavih 14 dinara komad) sa MP 3 koje držim u kolima. Na jedan CD 12 sati muzike. Odem na more i vratim se a ne preslušam jedan CD.

Mislim da sam dobro izabrao. Ako insistiraš na USBu imaš svašta da biraš, od noname, do branda.

Retro bez CDaPostavljena slika

Sony Postavljena slika

Video capabilities čakPostavljena slika sa plavim zubom i konekcijom na mobilni

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jedan moj drugar prije godinu-dvije kupio drndalicu koja se metne u ležište upaljača u autu i tako dobije struju, e sad ona ima svoj tjuner i tu na njoj pofataš radio stanice koje te zanimaju i memorišeš a sve to čuješ preko svog radia u kolima koji imaš, naravno, bez obzira kakav je jer na tom radiu u kolima ufatiš signal ovoga radia sa upaljača jerbum ima predajnik. E sad najvažnije ta drndalica ima usb port i komande tako da možeš meteš flesku i slušaš što ti hoćeš.Hebat ga kolko se meni čini to je koštalo 20-30 evrića.Ako ti to može završit posao.Mora da ima toga i kod va kad ima kod nas.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ima jos jedno resenje. Kaseta koja ima kabl za slusalice. Ako imas dobar kasetofon ( u boljim kolima su ugradjivali odlicne kasetofone) gurnes mu tu kasetu a ovamo player i voila, radi. http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:LwairrXFov2bkM:http://www.microsoft.com/library/media/1033/windowsxp/images/using/mobility/expert/cassette-adapter-small.jpg&t=1

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a ste me nasli karati ....... :Viannen_loungelizard:mogu ja i Garrard 401 da stavim u gepek - ima taman mesta za LR EQ RIAA , cevnu naravno , sa sve smps napajanjem ...... i jedno 10-ak ploca :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a ste me nasli karati ....... :Viannen_loungelizard:mogu ja i Garrard 401 da stavim u gepek - ima taman mesta za LR EQ RIAA , cevnu naravno , sa sve smps napajanjem ...... i jedno 10-ak ploca :buehehe:

Može što da ne :worship: no je šteta igle nisu nam putevi ravni :idea: no ti je možda neđe osta oni naranggggasti gramofon iz `60 što su mu se ploče metale ka sad cd-i i što je radio na baterije. A ima i zvučnjak da se ne mučiš i bušiš auto. :w00t: :w00t: on ti je najbolji za tu priliku :whistling:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ja jos uvek nemam ni Punto ...... a u njemu nece ni biti originalnog radijatakav nam opremni ponud :sarcastic_hand:Punto ce biti valjda za koji dan , a radio ....... na kraju cu ubacim Bekera samo radio sa memorijama na tastere :Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...