Jump to content

Obavezno štivo za slušanje


Preporučeni Komentari

Ovde bih naveo obavezna izdanja koja bi trebalo imati i slusati. Ne tipa "albumi za pusto ostrvo" ali izdanja koja zavredjuju izvodjenjem a i snimkom.Moj favorit je Tsuyoshi Yamamoto. Svi njegovi albumi. Nabrojacu neke: Girl talk, Midnight sugar, Misty, Midnight sun, Autumn in Seattle...Balasevic - Rani Mraz. Album koji je idealan za duboki bas koji vecina technicsovih cd plejera ne moze uopste da odsvira dok se ne modifikuje.Friends Of Carlotta-Live At Studio Zounds Audiophile Edition. Odlican snimak.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 4.4k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Skromni dodatak... :P ...Vienna Teng, americka kineskinja, svira klavir i peva- i malo "vrshka" pritom,vrlo sexy_ probati BlueCaravan... I Sara Tavares,Zljubljena chokoladica sa Zelenortskih ostrva, karamel glas koji ume i da zabiberi ponekad - album Balance -probati OneLove i naslovnu...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

previse stvari za navodjenje ...... no - svi znamo kako izgleda Susan Boyle i celu frku koja je nastala ( sa pravom ) oko nje ;jos veci sok - potraziti na youtube Susan Boyle - Cry me a riverdobicete samo tonski snimak sa nekoliko fotografija kao video mogao bih se zakleti po glasu da to peva neko tako sexepilan kao Zecica iz Toon Town

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

E, ako cemo sexy, onda Squirel Nutt Zippers, album HOT!, Blue Angel i Put A Lid su remek -dela , pevacica (Catherine Whalen) je vanzemaljac, cik da provalite da nije crnkinja...a i gitarista kida usi..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Doobra mala, istrazicemo jos malo njene stvari... Fala lepo, cika Zboticu, nego, tu su one petite francaise (s) iz Nouvelle Vague, Vrlo mlade devojke pevaju pesme iz doba novog talasa, obradjene u bossanova stilu, ito na engleskom kroz koji provejava francuski akcenat, pa ako to nije sexy... Guns of Brickstone, This is not a love song, Dance with me... itd , pevacice Camille, i Melanie Pain zavredjuju paznju i te kakao. Jel' neko imao priliku da ih cuje sa originalnog diska, tj u punoj rezoluciji... 'bi ga ja imam samo mp3, a propustio sam da ih cujem u Beogradu.http://www.youtube.com/watch?v=6CLN-2hwvBg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kad se već pretvorilo za najsexy glas evo i od mene jedne reprezentaivne kndidatkinje; :confused1:

Doobra mala....

Au ljudi al' ste zagrdili, pa ovo bledunjavo nedonosce neodredjenog pola je taman sexy k'o taraba u dnu mog dvorista (doduse bolje peva od tarabe), al' kad se kazy sexy i meni se javlja Jessica iz Zen-ovog linka ili barem
Mada, fakat da sada mladjarija ima druge kriterijume, pa ko sta voli :confused1:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sipi, idi ti malo u Yumu, i to u 3 i 15, ...Man' se kompjutera i "gledaj" je usima... :confused1: Meni je to zabava, da ih slusam, otkrivam koja u glasu ima skrivene poruke namenjene muskim usima, i zamisljam kako li izgledaju... Ne kazem, bilo je irazocarenja kad i m vidim fotku, npr Lorena Mckennit, i kad se ispostavilo da Katherine Whalen nije socna crnkinja...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sipi, idi ti malo u Yumu, i to u 3 i 15, ...Man' se kompjutera i "gledaj" je usima... :confused1: Meni je to zabava, da ih slusam, otkrivam koja u glasu ima skrivene poruke namenjene muskim usima, i zamisljam kako li izgledaju... Ne kazem, bilo je irazocarenja kad i m vidim fotku, npr Lorena Mckennit, i kad se ispostavilo da Katherine Whalen nije socna crnkinja...

Zezamo se Pchelac, sta ces, ne moze dva dobra uvek - i da lepo peva i da jos lepo izgleda, mnogo bi bilo...A propos filma (voz za Yumu) znas kad onaj baja pravi sacekusu u hotelu i caska sa recepcionerom o zenama, pa kaze: "Ja ne znam sto mene moja ostavi, tuk'o sam je samo samarom" :confused1::confused1:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovde bih naveo obavezna izdanja koja bi trebalo imati i slusati. Ne tipa "albumi za pusto ostrvo" ali izdanja koja zavredjuju izvodjenjem a i snimkom.Moj favorit je Tsuyoshi Yamamoto. Svi njegovi albumi. Nabrojacu neke: Girl talk, Midnight sugar, Misty, Midnight sun, Autumn in Seattle...Balasevic - Rani Mraz. Album koji je idealan za duboki bas koji vecina technicsovih cd plejera ne moze uopste da odsvira dok se ne modifikuje.Friends Of Carlotta-Live At Studio Zounds Audiophile Edition. Odlican snimak.

E skinuo sam nesto malo Yamamotoa ,onako Impulsivno <_< ,da vidim o cemu se radi, i svidja mi se i to puno, ali vaj meni, trebace mi "malo bolji sistem da se nauzivam u onom basu iza klavira
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zorane, sta joj znaci ovo "next" u posveti <_<

E pa ne mogu ti kazati sve detalje naseg razgovora ali znači,...nesto (da će doći u Hrvatsku) :idea::moil: Inače njen koncert je za mene bio najaudiofilskiji i najakustičniji koncert na kojem sam bio i mislim da se tako nešto neće ponoviti. Dvorana sa max 100 posjetilaca, akustički savršena, unpluged. Inače, band svira dvadesetak godina zajedno, pa ti zamisli.A i CD je baš pravi, audiofilski.....
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...