Jump to content

Magnetofoni ( i po koji kasetofon )


Aoxomoxoa

Preporučeni Komentari

Quote

 

Presavsi letimicno preko teksta mogu izvesti skedeci zakljucak odnosivsi se prema onome sto uglavnom imam a to je jeftinoza tipa Basf, Agfa i Schoch.....pocetak i kraj trake imaju trake sledecih boja

CRVENA.......KRAJ TRAKE

ZELENA.........POCETAK

Hvala Neskore, na pomoci !

P.s. u nekom ocaju sam probao da merim provodnost trake ali nije uniformna, neke trake jesu provodne sa jedne strane ali ne sve, takodje kod nekih traka je jedna strana braon a druga mat mrka sto je lako za odrediti strane, ali neke trake su istobojne sa obe strane tako da cu tu probati snimanjem i odzivom da utvrdim, takodje te istobojne sa jedne strane su mat a sa druge sjajne, verujem da je sjajna strana ona koja je sa informacijom jer bi mat strana verovatno obrusila glaavu ko pasje...m.do :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 months later...

Ja pre neki dan u travi lezi Grundig TK145 Deluxe, ja okrecem glavu ali ne vredi, doziva me, ja na kraju ga uzmem u narucje i tako zagrljeni odosmo kuci. Cistucam ga kad stignem i pomalo jer je pun blata ali najlepse kad sam ga otvorio da ga previjem, kad ono unutra lampike !!! Dve EF, jedna ECC i jedna ECL, uskoro ga stekam na struju pa polako, znam da nista ne vredi ali ja sam u fazi horderstva :D.

15933648317415036558448795967221.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

7 minutes ago, jorgoss said:

Ja pre neki dan u travi lezi Grundig TK145 Deluxe, ja okrecem glavu ali ne vredi, doziva me, ja na kraju ga uzmem u narucje i tako zagrljeni odosmo kuci. Cistucam ga kad stignem i pomalo jer je pun blata ali najlepse kad sam ga otvorio da ga previjem, kad ono unutra lampike !!! Dve EF, jedna ECC i jedna ECL, uskoro ga stekam na struju pa polako, znam da nista ne vredi ali ja sam u fazi horderstva :D.

15933648317415036558448795967221.jpg

definitivno gore od korone :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

9 minutes ago, gluv_i_udaren said:

Aj samo dok izbudalesam sa gramofonom, pa da se zapljunem i tu. Ako sad krenem i to ima da propadnem

zavrsavaj ti to oko gramofona ovo pusti ... nabili cijene a smece od uredjaja ... to sto valja od 1,5 tisuca pa navise 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...