Jump to content

Da li slučajno znaš kako : ..............?


Ја sam sam

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 18
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

popravljao svojevremeno jedan , a jedan setupovaonisam bio impresioniran nicim ..... taj koji sam poprvljao nisam bio siguran dal' je motor svapski ili OEM od Japanacamislim da je OEM od jJapanacasto pitujes ...... i sto ovde ?ako se dobro secam - motor ni kod jednog nije bio quartz PLL

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sto pitujes ...... i sto ovde ?

Зато што ми се може :), а и тамо ми је глупо јер колико видим слабо се људи разумеју у Парне Машине.Дакле грамофон је 721 и има ДД мотор ЕДС 1000-2.Мало ми је компликовано да мерим јер ако га окренем наопачке онда ће тањир да падне. У чему је проблем :Тањир по ободу има цртице за контролу брзине, и наравно пот за регулацију.Наравно просто је немогуће подесити да цртице стоје као што треба.Е сад Ја као паметњаковић узмем Стробо плочу и тињалицу уз чију помоћ подесим тачност брзине али то је далеко од онога што сепројектује на тањиру :) Да ли си разумео проблем?стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ako nemas kolebanje brzine - onda je lako odluciti cemu verovati - strobo ploci ili njihovom tanjiru

odstampaj vlasniku jedan strobo i neka ga ima hehe

ako imas kolebanje brzine - menjaj trimere u elektronici motora ...... a onda resavaj neslaganje stroboa - kao gore :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

koliko vidim - tu je samo tinjalica u pitanju - zameni i nju i tih par delova okoloverovatno sprica i probija - ili tinjalica ili zenerica

Јел си сигуран да је то Ценер Диода?, мени баш по ознаци и не личи!стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...