Jump to content

.... tanku bakarnu foliju ?


Zen Mod

Preporučeni Komentari

Opravdanje: obzirom da nisam imao toliku "trubu" da to lepo upakujem pozovem kurira AKS-a koji je najverovatnije 10-ti do sad (izgleda da ih menjaju na svaku platu) sa pitanjem da li imaju sta od ambalaze jer nemam nacina da upakujem stvar koju zelim da poshaljem ,objasnim potanko sve .Dosao je posle sat i po i preuzeo paket ,na pitanje jel u redu sledi odgovor "MOZE" ok . Napisao sam sinoc Zenu da je folija preuzeta i poslata. Neznam kome jer mi danas vracaju foliju i donose IMPULSOVE tranzistore sa napomenom da moram to da zapakujem makar u kesu . U redu , pitam a zastotranzistori nisu stigli juce odgovor :nije bilo isporuka za Bor. Izvinjavam se za gramatiku pravopis i ostalo .PS. Plus su je zamazali ili sta vech. Molim Zen-a da mi javi da li smem da je isecem i kako, ne bih li je zapakovao jer je folija Ultra meka.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Opravdanje: obzirom da nisam imao toliku "trubu" da to lepo upakujem pozovem kurira AKS-a koji je najverovatnije 10-ti do sad (izgleda da ih menjaju na svaku platu) sa pitanjem da li imaju sta od ambalaze jer nemam nacina da upakujem stvar koju zelim da poshaljem ,objasnim potanko sve .Dosao je posle sat i po i preuzeo paket ,na pitanje jel u redu sledi odgovor "MOZE" ok . Napisao sam sinoc Zenu da je folija preuzeta i poslata. Neznam kome jer mi danas vracaju foliju i donose IMPULSOVE tranzistore sa napomenom da moram to da zapakujem makar u kesu . U redu , pitam a zastotranzistori nisu stigli juce odgovor :nije bilo isporuka za Bor. Izvinjavam se za gramatiku pravopis i ostalo .PS. Plus su je zamazali ili sta vech. Molim Zen-a da mi javi da li smem da je isecem i kako, ne bih li je zapakovao jer je folija Ultra meka.

nemoj seci - ne zuri nego nadji neku kartonsku cev i upakujbilo koja prodavnica metraze ima kartonske valjke ili vec nesto ....... dakle- ne zuri , nego kad ti koja prodavnica bas bude uz put ..... prodavnice metraze , tapeta , tepiha ....... svi oni imaju kartonske valjke raznih debljina i precnikajedino zaebano nositi bonsek sa sobom :character13:inace - juce (petak) mi uredno aks isporucio dva paketa , danas ( za subotu govorim ) nit' je ko bio nit je ko zvao ........ inace je ancient Batsch donja pripizdina , ni aks ne zalazi :rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E vi ste definitivno lek. Ova godina mi cela uz k**** . JEDINA ,NORMALNA I ZDRAVA STVAR KOJA SE DESILA 03.03 JE SIN SVE OSTALO JE BILO I SADA JE ZA PRESPAVATI.

e - da je ziv i zdrav !!al' nema tebi spavanje uz since od 9 meseci :character13:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E konačno... Lepo ja vama kažem da je sve sranje a vi mi ne verujete... Ajde vi iz Bora, pakujte stvari i dolazite u Suboticu. Ni ovde vam neće biti mnogo bolje, ali smo mi bar uništili svu tešku a bogami i hemijsku industriju. Zagađenja ima samo u formi onih tankih "prerijskih - kotrljan - kesa" koje romulijanci razbacaju po buvljaku pa u leto, nedelju popodne pijaca prosto moli za malo usne harmonike a'la Morricone...

http://www.youtube.com/watch?v=JaNogNtT0zA

A kurirske službe rade, i to opako, isto ko i taxisti. Svaki dan, stalno ili kako im se hoće. Ali ne može da se desi da nekog dana nema isporuke... A što se tiče priče da je cela godina išla uz kur... pa i ja imam takav osećaj, mada zapravo i nije. Pamtim i mnogo gora i teža vremena...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

svaka cast Leo - palo mi na pamet , al' nisam hteo da bacam coveka u trosak ..... a u momentu pisanja jutros - nije mi palo na pamet da se po kuci mozda vuca komad PVC cevi , niti sledeca varijanta :Bregar - ako nema nista - javi da ti posaljem PVC cev dovoljne duzine

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Гледам вести и јављају да је у Бору поплава, излио се Тимок!Е сад питај бога одакле је та фолија скинута, па сад пропушта :character13: А видим да се помињу и цеви, хм............видећемо :rofl: стоН_Колд

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...