Jump to content

Skretnica za Electro Voice Sentry III


grone

Preporučeni Komentari

Zdravo svima,Prvo izvinite za moj srpskiImam mogucnost da kupujem drivere za EV Sentry 3 dosta stari ali ocuvanitip sto prodaje nema skretnicu i kutije ali imam semu i podatke.Za kutije nije mi problem jer brat ima stolarsku radionicu to mogu aligde mogu ili ko moze da mi uradi pomenutu skretnicu da naponenim da to su veoma osetljivi driveri pa treba i kvalitetna skretnicaHvala

skretnica sentry 3.bmp

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 16
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

То су Про звучници:15Л1824 + СМ 120(хорна)СТ 350То што си постовао је оригинална шема скретнице, и шта ту није јасно?!Kутија са тим звучницима добро ради и са 10-так Вати из појачавача.стоН_Колд

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Шема прикачене скретнице је од Елиминатора 1А, а та кутија колико ме сећање служи има два високотонска драјвера СТ35 А.Наравно оригинална верзија!Ма није та скретница никакво чудо!стоН_Колд

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Gotove ako imas ludu srecu da se pojave na eBuy-u. To moze svako od nas da ti napravi. Vrlo je prosto. Kad se nabave i naprave delovi , izleme se veze i sve pricvrsti na neku osnovu ( dascicu). Vec smo pricali, ne beri brigu za skretnicu, racunaj reseno. Samo ti narucuj drivere i pravi kutiju. :coffee:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Деда ,al' ga cedis ;reci coveku - ima li igde , ako nema - ko moze da napravi - za tvoje znanje itd.

Е "Мирођијо" чекам од ноћас кад ћеш нешто да напишеш, ал сам се преварио. :coffee: Ма шта га цедим, све у сврси "Сајт све посећенији".Кад човек меша две кутије које су различите, шема скретнице је од једне а он тражи за другу!Наравно да имам те скретнице, мада нису комплет али ни то није нека наука поготову за Електро Војс.Ваљда сам се довољно наакао са тим звучницима!стоН_Колд
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...