Jump to content

Preamp - UNKNOW


parabolis

Preporučeni Komentari

Kontaktirao sam prodavca doticnog preampa i na moje pitanje koliko kosta, covek jednostavno nije znao nista da mi kaze, o tehnickim detaljima preampa takodje nista, pa evo ako je nekako moguce od vas iskusnih znalaca dobiti neki podatak ....idu slike koje su slikane u visokoj rezoluciji, pogledajte, svaka pomoc je dobrodosla...

14.jpg

7.jpg

8.jpg

17.jpg

1.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znaci slobodno prokomentarisite ugradjene elemente, kondovi, otp i ostalo, dali je kvaliteno ili nije kvalitetno uradjen preamp, jos bolje ako je neko imao ovako nesto u svom sistemu pa da kaze koju....bilo kakva informacija je dobrodosla, u planu je da ga posudim na slusanje ali o tom potom.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

korektno , i rad i delovi , ali nemam ideju koji je preamp

izgleda u diskretnoj tehnici , ali nisam ni to siguran ....  ko zna sta moze da ima ispod stampe

kondovi su po svoj prilici sprezni , i za ulaz i za izlaz

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Deluje kao da je preradjivana neka sprava, dodate zone aluminijuma na kuciste, istina pristojno ukrojeno, ali se vidi da je radjena stampa preko stampe, neko je obrstio osnovnu stampu i odradio nadogradnju.

I ocito je pazio da bude maksimalno korektno, mada nije nesto detaljisano, ionako se slusa zatvoren preamp.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

36 minutes ago, grau said:

cim pise single ended pure class A, sigurno je domaci uradak. niko normalan u cijeli svijet ne stavlja to na preamp

:rofl::rofl:

So true man... so true...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...