Jump to content

PA zvucnici - Totalna rasprodaja


DamirDj

Preporučeni Komentari

Nagoveštaj je da ću u ponedeljak dobiti svoj novac ili mikrofon i slušalice. E sad ..... postoji onaj problem što nije još definisano koji ponedeljak, kog meseca i koje godine !!!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 114
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ne znam kako mi je ovo promaklo ali ostao sam dužan odgovor.

Jako je tesko u danasnje vreme znati sta je pravi driver i d ali je to uopste kopija ili je to mozda aktuelni proizvod proizvodno preseljen u Kinu. Koliko znam vecina evropskih proizvodjaca je presla proizvodnjom u Kinu. I kao jos jedan primer da se ovakve situacije mogu videti nam nogim mestima navodim sledece: recimo odlucim da kupim Audiolab 8000 i odem u prodavnicu da kupim. Sta cu dobiti? Engleski Audiolab, ili isti takav proizveden u Kini? Koliko znam i oni proizvode i Kini a po oglasima kada se prodaje obavezno navode: nije kineski vec original enlez. Da li je neko uporedio zvuk ova dva primerka i d ali ima razlike?

Ovo što pišeš nema apsolutno nikakvih dodirnih tačaka sa ovom pričom. Taj Audiolab se kupuje kao Audiolab.

Imalo bi dodirnih tačaka sa ovom pričom da pronađeš recimo neko Kinesko pojačalo koje je gotovo isto kao pomenuto sem par "sitnica". E onda kući odštampaš na najobičnijem štampaču nalepnice pa zalepiš na pojačalo i prodaješ ga kao Audiolab za tri puta višu cenu. Naravno, pri tom znaš da si ga dovukao iz neke Kineske fabrike koja nema apsolutno nikakve veze sa Audiolab-om.

Ova prica vodi u neprijatnu situaciju.

Što??? Meni uopšte nije neprijatno, baš naprotiv.

Ne branim ni jednog od ucesnika.

Nemoj da lažeš.

Najbolje je da resite to izmedju sebe jer koliko vidim Damir pokazuje dobru volju i to treba iskoristiti.

Loše vidiš...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zvuchniak, Vasi komentari u ovom trenutku i sa ovim citiranim postom nisu u redu.

Prvo: moj post je postavljen jos u vreme kad Vam je Damir nudio da resite situaciju kako Vi zelite. na osnovu toga sam i napisao ovaj post.

Drugo: nemam stvarno nameru nikog da branim i Vase reci da lazem su suvise teske i trebalo bi da razmislite kad ih koristite i mislim da zbog ovog dugujem izvinjenje

Trece: navod sa Audiolabom sam naveo kao primer a da li ima veze sa pricom to ste obrazlozili sa nalepnicama i ne vidim razlog da se sa ogorcenjem postavljate prema svima iz Sombora, sto se vidi u Vasem tonu. Nemam pojma odakle su zvucnicici a nisam ni video uzivo jer nisu deo mog interesavanja. I slicno mozete da me krivite i ako je SuperFi, ZenMod ili Nikomi nesto lose uradio, jer realno se cesce vidim sa njima nego sa Damirom

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zvuchniak, Vasi komentari u ovom trenutku i sa ovim citiranim postom nisu u redu.

Prvo: moj post je postavljen jos u vreme kad Vam je Damir nudio da resite situaciju kako Vi zelite. na osnovu toga sam i napisao ovaj post.

Drugo: nemam stvarno nameru nikog da branim i Vase reci da lazem su suvise teske i trebalo bi da razmislite kad ih koristite i mislim da zbog ovog dugujem izvinjenje

Trece: navod sa Audiolabom sam naveo kao primer a da li ima veze sa pricom to ste obrazlozili sa nalepnicama i ne vidim razlog da se sa ogorcenjem postavljate prema svima iz Sombora, sto se vidi u Vasem tonu. Nemam pojma odakle su zvucnicici a nisam ni video uzivo jer nisu deo mog interesavanja. I slicno mozete da me krivite i ako je SuperFi, ZenMod ili Nikomi nesto lose uradio, jer realno se cesce vidim sa njima nego sa Damirom

Hm, ne znam koliko imate godina ali ste mi izgledali prilično mladoliki pa sam odmah krenuo sa TI... Za to se izvinjavam.

Gornji post bi izgledao tako (izuzimajući poslednje navode) i dana kada ste ga napisali. Uopšte nisam ogorčen na Somborce niti smatram da ste vi krivi za bilo šta. Čak imam deo rodbine u Somboru (doduše dalje rodbine ali nije ni bitno), a sa majčine strane svi su iz Subotice gde sam do skoro provodio dobar deo odmora i slobodnih dana. Nemojte pokušavati da uvučete Zena, SuperFi-ja, Nikomija niti bilo koga drugog u ovu raspravu najlepše vas molim. Oni se nisu javili ovde pa mi nije jasno što ih pominjete, dok ste se vi odazvali.

U datom trenutku (imajući u vidu tadašnje stanje), a i sada, vaš post mi izgleda prilično pristrasno. Nemojte mi vređati inteligenciju pisavši da ne pokušavate nikoga da branite.

Da se razumemo, ja sam napisao prvi veliki post u ovoj temi ne iz razloga da bi forumaši zauzimali strane, već da bi neki budući kupci imali predstavu do čega sve može doći. Nemamo temu "iskustva sa prodavcima i preprodavcima" na ovom forumu pa sam smatrao ovo prikladnom reklamom.

Ono što priznajem je da jesam bio malo frustriran sinoć kada sam napisao post iz prostog razloga što već znam kako će se ovo završiti.

Žao mi je što sam se brecnuo na vas, te vam se i zbog toga izvinjavam. Zaista mi nije bila namera čak ni da pomislite da imam nešto protiv bilo koga iz Sombora. Jedna loša poslovna transakcija bi bio bezvezan razlog za tako nešto. Imam jako visoko mišljenje o vama kao velikom stručnjaku i civilizovanom biću ako vam to išta znači.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne branim ni jednog od ucesnika. Najbolje je da resite to izmedju sebe jer koliko vidim Damir pokazuje dobru volju i to treba iskoristiti.

Ogorcenjem zbog trgovine ne sagledate pravilno stvari. U ovoj citiranoj recenici, sa gledista posmatraca koji ne zna da poznajem Damira, bih ja pre rekao da sam na vasoj strani.Ne uplicem ostale ucesnike foruma vec sam naveo kao primer kako bi mogla da se posmatra situacija iz ugla ogorcenog korisnika. A u Vasem postu bi citalac, koji ne poznaje ostale clanove, zakljucio da sam ja direktno umesan u vasu trgovinu, sto nanosi stetu meni, iako ja sa svim nemam nikakve veze.Da se prica ne bi dalje provlacila sa raznim optuzbama, prihvatam izvinjenje za izjavu u trenutku ljutnje i nadam se da cete uskoro resiti problem.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ogorcenjem zbog trgovine ne sagledate pravilno stvari. U ovoj citiranoj recenici, sa gledista posmatraca koji ne zna da poznajem Damira, bih ja pre rekao da sam na vasoj strani.

To i pričam sve vreme. Ne želim da bilo ko zauzima bilo čiju stranu pa ni moju. Želim da budući kupci dva puta razmisle. To je sve.Zapravo i nisam ogorčen. Bio sam frustriran samo u tom trenutku :) Meni uopšte ne izgleda kao da ste na mojoj strani :) . Ne samo zbog mene, nego i zbog dvojice mojih prijatelja koji tek nameravaju da se registruju ali za sada samo čitaju forum. I oni su stekli isti utisak. Pročitaće i ovo pa se nadam Vlado da ćeš više da se registruješ ovde da potvrdiš :) Šalim se, nemoj ni u ludilu ako se registruješ da se uvlačiš u rasprave.

Da se prica ne bi dalje provlacila sa raznim optuzbama, prihvatam izvinjenje za izjavu u trenutku ljutnje i nadam se da cete uskoro resiti problem.

Brzo planem, još brže se smirim :) Nadam se i ja da ćemo rešiti nesuglasice...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Upravo sam dobio novac , sutra ti resavam stvari u Player-u.Rekao sam da te necu zajebati.Mladene stvarno si naporan, kako imas toliko zivaca da kucas. Nadam se da si svu svoju mrznju iskalio na meni.I ponesi mobilni sutra na posao , da ne bi ispalo kako te nisam zvao.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Upravo sam dobio novac , sutra ti resavam stvari u Player-u.Rekao sam da te necu zajebati.

Ajd da vidimo :)

Mladene stvarno si naporan, kako imas toliko zivaca da kucas. Nadam se da si svu svoju mrznju iskalio na meni.

Kako imam živaca??? Nedelja je, a kiša je napolju. Nemam pametnija posla. Naporan sam znam... Da nisam, ne biste se vi ni sad javili ovde. Možda za koju nedelju sa drugim izgovorom, a inače stvarno vas ne mrzim. To je prejaka reč i taj osećaj, Bogu hvala, ne gajim još ni prema kome. Dobro, možda malo onu prošlu i ovu sadašnju vlast mrzuckam... Ali samo malo :)

I ponesi mobilni sutra na posao , da ne bi ispalo kako te nisam zvao.

Prošli put kad zaista nisam poneo telefon sam rekao ovde da ste me zvali. Ne vidim potrebu da lažem o bilo čemu. Svako obećanje, bilo ispunjeno ili ne, će se sutra naći ovde. Nema potrebe da krijem bilo šta...Meni je zapravo najžalije što je moralo do ovoga svega da dođe samo čekam da i vi to shvatite.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nadam se da ce sve ovo ispati kako treba. U pocetku uopste nisam sumjao u Damira, cak sam gledao malo njegove radove i znao kome da se obratim ako bi mi bili potrebni neki drajveri, ili mozda cak i kompletnu kutiju da mi napravi, ali sada cu se dobro zapitati zbog ove zavrzlame oko fake drajvera! To je vidjenje sa strane posmatraca i pre svega dobronamernog kolege. Na kraju vam zelim da se obojica nadjete u nekoj kafanici i da :drinks::good2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

dugo pratim ovaj forum i nisam se registrovao iz razloga sto je vecina ovde na nivou znanja, iz oblasti audiotehnike, iznad mene i glupo bi bilo da ja ulazim u neke rasprave kad nemam sta da raspravim, ali sam se registrovao samo zbog jedne recenice.

Mladene stvarno si naporan, kako imas toliko zivaca da kucas.

Nadam se da si svu svoju mrznju iskalio na meni.

druze, po svemu sudeci pokusao si nekoga da prevaris. tvrdio si kako nisi znao neke stvari, a iz postova sa pocetka stranice se vidi na slikama da si dobro upucen sta prodajes i nemoj da tvrdis da nisi mogao da znas da li je roba original ili nije jer ti si, druze, profesionalac i time se bavis, a ako ti ne znas da valjas FAKE robu onda ni ti NISI STRUCAN da tvrdis kako su te komponente odlicne.

tako da izaberi sta si od ova dva. strucnjak koji svesno nudi kineske zvucnike, pritom svesno sakrivajuci te cinjenice (u srpskom jeziku se to zove prevarant) ili osoba koja nije dovoljno strucna pa mu takve stvari promicu, jer nije u stanju da prepozna razliku izmedju kopije i originala. treci profil ne postoji. mozes samo ti da ga izmislis kako bi se odbranio.

poenta ovog teksta nije beskonacno kucanje, jer ja ovo radim sa posla i krisom (onda mozes da zamislis koliko me je tvoja recenica zabolela).

kazes nekom da je naporan, a zarobio si tudji novac za koji je neko krvavo radio. kazem zarobio jer nisi uspeo da ga prevaris i preotmes. nije mi jasno odakle ti obraz za tako nesto i jos se pokraj svega bunis recima sto te je neko raskrinkao i pokusava na normalan i civilizovan nacin da povrati ono sto je od usta i porodice odvajao na svu ovu krizu i muku da bi makar malo uzivao u nekim stvarima.

ja sam, druze, Srbin crnogorskog porekla iz plemena Vasojevica i kod nas je obraz vrlo bitna stvar, a zbog njega i krv pada, jer mi nismo civilizovani vec primitivni i divlji, pa se iz tog razloga trudimo da budemo posteni i jako nas boli kad neko to nije. da si tako nesto uradio nekome ko je jos tezih shvatanja, verovatno bi ti bile poslednje u zivotu ili bi ih koristio za lecenje.

tako da bi trebao, pre svega, da postujes to sto ti se neko obratio na lep nacin da resite situaciju a ne da se obracas tonom kao da je on tebe pokusao da prevari.

za promenu pocni da svoje reci pretvoris u dela i nadam se da ces uskoro prekinuti ovu agoniju i da ces nakon razresenja bar malo porasti u ocima ovih ljudi.

ja sa izvinjavam adminima, ako sam preskocio neko pravilo ovog foruma (nisam ih procitao), ali nisam mogao da se suzdrzim.

pozdrav.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Oštro Zeko, nema šta :) . Mislim da se manje više sve zna šta je i ko pokušao i šta je ko uspeo. Ono što želim da kažem je sledeće. Pre sat vremena sam bio u Player-u i preuzeo mikrofon i slušalice. Pobeda :D . Sve je Ok. Damire, sutra pre podne šaljem drajvere.Na kraju se sve ipak završilo zadovoljavajuće. Damir me je juče zvao i rekao da je novac već uplaćen i da treba da legne danas i tako je i bilo. Doplatio sam 35 evra i uzeo svoje komponente. Bilo, prošlo, nepovratilo se.@Zeka...'Ćeš da vidiš kako ferceraju sluške kad dođeš ??? Ijaoj da čuješ koji bass imaju. Isprljao sam 3 pelene od kad sam ih pustio :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jel ste vi sigurni da je sve ovo pisanije uopste bilo potrebno?Ne mogu da shvatim da ima ikakvog smisla da neko nekog pokusa ili uspe da prevari.Ne kazem da je tako bas bilo ali....Ako se kaze da svaka roba IMA svog kupca to znaci da i kineska roba ima svog. Naravno, uz odgovarajucu cenu za takav kvalitet.To isto ne znaci da su "originali" 3x bolji.Znajte da nisu svi losi falsifikatori i da ne moze uvek da se prepozna poreklo bas tako lako a ponekad i nikako.Mislim na izgled necega. Zvucnik se sigurno cuje ako neko uopste zna da cuje a vecina obicnih ljudi ni to cak nije u stanju ako je kvalitet relativno dobar a cesto jeste. Nisu svi Kinezi bebe a i brzo uce. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja nikog nisam zajebao, pa nisam ni Mladena. A ti 3eko idi u tvoju Crnu goru. Videli smo mi puno tih iz plemena (zadnjih 15-20godina) sa nekim cudnim obrazima, jedan sa takvim obrazom je meni ostao 1700 eura duzan, tako da o vama nemam bas neko preterano misljenje. Zato cuti i ne mesaj se.Na kraju, Hvala Vam svima na divnom druzenju. Off od mene

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

povredile su te moje reci?

verovatno s razlogom. ni so ne pece, ako ispod nje nema rane.

A ti 3eko idi u tvoju Crnu goru

nemas nimalo prava da se tako ponasas. ja sam shvatio da si ti drzak, ali prelazis granicu ljudskosti u nedostatku argumenata.

jedan sa takvim obrazom je meni ostao 1700 eura duzan, tako da o vama nemam bas neko preterano misljenje

sudis o grupi ljudi na osnovu jednog primera, onda moramo pobiti sve lavove jer sam cuo da je jedan pojeo coveka. verovatno ce se i ostali lavovi ugledati na njega.

tvoja shvatanja su ogranicena!

o tome su Mladen i "Impuls" razgovarali i utvrdili da niko nema nista protiv Somboraca, zbog tebe jednog.

Ja nikog nisam zajebao, pa nisam ni Mladena

JESI!

sve one kojima si te drajvere i verovatno mnoge zvucnike prodao.

ti ljudi su nasamareni, jer su kupili original, a dobili kopije, samo sto oni toga nisu svesni.

a ako oni toga nisu svesni, ne mora da znaci da nisi ucinio lose delo i nekoga prevario.

Mladena samo nisi uspeo da prevaris, a to su dve velike razlike

Na kraju, Hvala Vam svima na divnom druzenju. Off od mene

zaboravio si da ugasis svetlo za sobom!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja kad sam Damira pitao za moje hornice...rekao je ima...kad sam ih dobio pitao me, dal je to to...reko lici al nema jbl logo...nasmeja se i prokomentarisa ti si hteo sa logom...kaze, to pravi fabrika u kini pa kako koja tura izadje...ajd reko ok...stignu selenijumi, uvrnem ih...horna nije lepo obradjena na samom spoju sa grlom kompresionog...u par navrata spomenuh to Damiru i on mi obeca svaki put zamenu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Аааа, што се сад то овако повлачи и провлачи..сигуран сам да нису у питању кинеске копије већ однос Младена и Дамира!!! Читава прича око тога што Дамир није и изгледа и даље не схвата да не може да се понаша тако како се понаша када дође до овакве ситуације. Тим пре ако није, а верујем да није, имао намеру да неког извара. На тај део свако мора да обрати пажњу, одн да пази на другу страну. Надам се да Дамир неће замерити на коментару, као ни Младен. Младена знам и сматрам га пријатељем. Дамира не познајем, али нисам имао лоше мишљење о њему пре овога. Схватам да је само својом немарношћу и непажњом у односу довео до тога да се ово на овакав начин деси. Једноставно је испроцвоцирао овакве реакције. Жао ми је. Ајде да сад станемо.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...