Jump to content

NS - srafovska roba ?


Zen Mod

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 31
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

izvinjavam se, ne citam redom. To su nedostaci kad nisi stalno na forumu. moracu da kupim neki android da i meni stizu obavestenaj o svakom novom postu kao supruzi za facebook, pa cu da budem u toku. Ali kad odem u penziju, ne pre

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

moracu da kupim neki android da i meni stizu obavestenaj o svakom novom postu kao supruzi za facebook

 

Budi pametan pa nemoj to da radiš. Ja sam mojoj supruzi morao da isključim tu opciju jer je telefon ponekad blejao i zvondarao po celu noć, malo mi falilio da ga lansiram o beton. Kako ko ne može noću da spava nego sedi na fejsbuku u tri noću, njoj zableji telefon jer eto, neko sedi i nešto piskara na fejsbuku... :frusty:

Mislim, kupi neki windowsphone ili smartphone, ali batali instant obaveštenja... (postoji dobar razlog zašto imam avatar kakav imam i ne vidim svrhu da ga menjam)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Meni telefon ispadne bar 3 puta dnevno na beton, zemlju, stepeniste... nijedan android ne bi izdrzao kao ova moja nokia C3 oblozena 3M DACT srebrnom trakom. Ne smeta meni kad zvrnda nocu vec kad sedi nas nekoliko u sobi i druzimo se i svi tipkaju telefone, niko ne prica. ja tad ustanem i odem da lemim a oni mi kazu da sam nepristojan!

 

Dobro nam dosla ova brzo zavrsena tema o srafovskoj robi da se lepo izdivanimo :msn-rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa jest' baš si nepristojan. Da si pristojan, i ti bi nešto radio u društvu... Dakle, ne smeš da odeš negde drugde i lemiš, nego tamo, sa njima u društvu da lemiš... :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...