Jump to content

Aktivni sub part XXII


Superfi

Preporučeni Komentari

Sonus Faber I sub = dobra reprodukcija muzike sa snimka po tebi? Jel se ti to zajebavas? Sonus Faber Guarneri - nesto najodvratnije sto moze da natera coveka da zamrzi muziku, od sveg FiFi pile of crap-a sto sam imao priliku cuti u zivotu! Ne mogu da zamislim jos I sab u toj kombinaciji, gde nema nicega, jos da dodas grandiozniju neku mlohavinu iz bunara

 

Šlušao sam prvi put te Sonusove kutijice i oduševio se (jazz smo slušali) nedavno sam ih ponovo slušao (drugi model mada skoro isto izgedaju) i takođe se oduševio kao što sam i napisao nije mi bio potreban vufer čak mi malo i zasmetao dok ga na kraju nismo poprilično stišali!

Takođe sam napisao da bi te kutijice svirale treba momačka snaga (keša) da ih čovek pokrene a da zaista prosviraju kako treba,

kablove da ne spominjem...

Kad sam ih slušao sa slabijim pojačalom zaista su svirali mnogo loše - tu se slažem. Naravno rock ili sl. muziku možeš zaboraviti na tim kutijam.

Ako želiš da ti se non-stop tresu farmerke moraš otići na redovan rock koncert  :wink2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Malo offtopica ne smeta, naprotiv! Thx svima na doprinosu temi.

 

Kutija ce se praviti po ovom projektu http://www.humblehomemadehifi.com/download/Humble%20Homemade%20Hifi_CAD_Concert_Sub.pdf

Kompresiona kutija, 46 litara netto. Qts 0.52 ( http://www.customanalogue.com/sub_index.htm )

 

Pre same izrade ostaje pitanje ampa i skretnice...u originalu ide Hypex od 350 ojra po komadu (kanalu). To mi je puno :blackeye: a za ful diy varijantu nemam vremena.

 

Pa sam nekako naleteo na ovo http://www.minidsp.com/applications/digital-crossovers/subwoofer-integration-with-minidsp

 

Videcemo...

 

Napravi vufer pa probaj, po meni su male fine kutijice potpuno dovoljni za celodnevno muziciranje ili za gledanje filmova.

Moje kutije su otprilike te litraže kao tvoje (sadašnje), recimo za filmove ih ne mogu koristiti jer je dinamika tako jaka da se svaki put

trgnem a bogami i komšije...   moje sledeće kutije će definitivno biti neke male  :oke:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ManicP: U potpunosti se slazem sa tobom. Ne mislim da je sub sranje, kao sto sam i objasnio. Jeste, za to do 100hz i sam drajver specificno predvidjen za taj region je drugacije konstrukcije, obicno ne ide visoko. Koliko uspesno taj nacin pretvaranja u 2.1 komercijalnu bookshelf kutiju moze da se resi, nisam siguran, jer je od starta konstruisana da da "ful range", kako god to zvucalo sa svim propratnim defektima i sta god to bilo. Mislim da se dobija neka nijansa. A onda slucajno, kao ja jednom prilikom, odes kod coveka sto ima Lorenz Lp312 sa Fostex horn phenolic tweeterom rezanim na 10000hz, cetec gauss basom rezanim na nekih 150hz ako ne gresim u OB+quasi OB bass-om, spojenim na super t-amp i shvatis da moja iziava u vezi Danske skole zvuka nije nimalo pausalna, shvatis da je zivot jedan, hoces da slusas muziku ko covek i odes nekom sasvim drugom putanjom, u to vreme sam imao kuci Diapason Adamantes limited edition, kog je Lorenz, ladno, bez itrunke znoja, pocistio kao cunami trosnu kolibu. Inace je taj  Diapason za Guarneria mama u svim segmentima fifi komparacija,

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Šlušao sam prvi put te Sonusove kutijice i oduševio se (jazz smo slušali) nedavno sam ih ponovo slušao (drugi model mada skoro isto izgedaju) i takođe se oduševio kao što sam i napisao nije mi bio potreban vufer čak mi malo i zasmetao dok ga na kraju nismo poprilično stišali!

Takođe sam napisao da bi te kutijice svirale treba momačka snaga (keša) da ih čovek pokrene a da zaista prosviraju kako treba,

kablove da ne spominjem...

Kad sam ih slušao sa slabijim pojačalom zaista su svirali mnogo loše - tu se slažem. Naravno rock ili sl. muziku možeš zaboraviti na tim kutijam.

Ako želiš da ti se non-stop tresu farmerke moraš otići na redovan rock koncert  :wink2:

Brale ja sam sluso na glanc novoj Luxman mrcini od ne znam koliko vati, pa nije prosviro, Pitam se sta ti cujes onda. Sa sve kondo kablom - koja greota i promasena glupost u takvom sistemu. Nesto groznije i dosadnije nisam cuo, da ne pricam kad se gleda za tu gomilu para. Znaci dinamika ne postoji uopste, midbasa nema, imaging, na moje iznenadjenje totalni shit, sve mutno nesto nedoreceno, stopljeno/saturisano, nekakva odvratna ne znam kako bi je slikovito opisao gustina/koloracija, koje apsolutno nema u snimku ni u relanom zivotu, koja nema veze sa pravom texturom instrumenta sto treba da bude. Poslusaj samo jednom u zivotu fostex sigmu pa uporedi, ne trebas dalje.  3D scena - sta je to? cisti 2D flah. Od vazduha samo vakum. Pocetak i trajanje note cap-cap, nema decay-a uopste, sve kao nesto cekas da se desi, a ono jednostavno iscezne pre tog momenta, pocne da te nervira. Bas, iju, majko, kad je lik pojaco malo, zarezonovala prostorija vrata na ormanu zadrhtala, Sonus se upuvo i izbacio nesto sam Bog zna sta je to. Prelaz na bubnju, neki majusno bez dinamike tup-tupic koji je iz sredine frknuo udesno, kao da je odjednom u studiju gde je snimano dunuo nekakav uragan koji je pomerio bubnjara 2 metra. Sve sve, al kad mi je lik pustio Jordi Saval-a, ono sta vrlo dobro poznajem kod kuce sta slusam, stvarno sam jedva cekao da se sve zavrsi i pobegnem.  Inace ne volim da vrsim ovakve deskripcije, analize i rascljanjavanja fifi mozdanom metodologijom, ja slusam muziku, ona je celina i neobjasnjiva, al na Guarneriju ne bi mogo. Lep kicasti ukras iz Italije i samo to.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

...odes kod coveka sto ima Lorenz Lp312 sa Fostex horn phenolic tweeterom rezanim na 10000hz, cetec gauss basom rezanim na nekih 150hz ako ne gresim u OB+quasi OB bass-om

 

To bih već voleo čuti :) Ima ta 12ica (bilo koja 12tica zapravo) svojih problema puštena tako visoko ali i sam imam tako štogod u sobi i lepo mi.

 

Neg da vidimo mi kako će da sviri kod Superfia taj 2.2 sistem. Malo je jedan sub ;) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Brale ja sam sluso na glanc novoj Luxman mrcini od ne znam koliko vati, pa nije prosviro, Pitam se sta ti cujes onda. Sa sve kondo kablom - koja greota i promasena glupost u takvom sistemu. Nesto groznije i dosadnije nisam cuo, da ne pricam kad se gleda za tu gomilu para. Znaci dinamika ne postoji uopste, midbasa nema, imaging, na moje iznenadjenje totalni shit, sve mutno nesto nedoreceno, stopljeno/saturisano, nekakva odvratna ne znam kako bi je slikovito opisao gustina/koloracija, koje apsolutno nema u snimku ni u relanom zivotu, koja nema veze sa pravom texturom instrumenta sto treba da bude. Poslusaj samo jednom u zivotu fostex sigmu pa uporedi, ne trebas dalje.  3D scena - sta je to? cisti 2D flah. Od vazduha samo vakum. Pocetak i trajanje note cap-cap, nema decay-a uopste, sve kao nesto cekas da se desi, a ono jednostavno iscezne pre tog momenta, pocne da te nervira. Bas, iju, majko, kad je lik pojaco malo, zarezonovala prostorija vrata na ormanu zadrhtala, Sonus se upuvo i izbacio nesto sam Bog zna sta je to. Prelaz na bubnju, neki majusno bez dinamike tup-tupic koji je iz sredine frknuo udesno, kao da je odjednom u studiju gde je snimano dunuo nekakav uragan koji je pomerio bubnjara 2 metra. Sve sve, al kad mi je lik pustio Jordi Saval-a, ono sta vrlo dobro poznajem kod kuce sta slusam, stvarno sam jedva cekao da se sve zavrsi i pobegnem.  Inace ne volim da vrsim ovakve deskripcije, analize i rascljanjavanja fifi mozdanom metodologijom, ja slusam muziku, ona je celina i neobjasnjiva, al na Guarneriju ne bi mogo. Lep kicasti ukras iz Italije i samo to.

 

@SoundInterfaceDevice tvoj opis me podsetio na ovo: 

Da li znaš kolko revizija i verzija sidova postoji? Mnogo! Da li znaš da svaki model/verzija svira potpuno drugačlije a ovde je samo 8 bita u pitanju...  ja preferiram R5 sa Digiboost-om. 

Jedan Onkijoj u D klasi od smešnih 200-300 eura pojede Luxmana od 5k eura (dođeš u Subaju kod Zolike pa se uveriš sam na Virtuozima), jedan IC kabel domaće proizvodnje pojede SVE ostale koje smo probali (a fala bogu dobijemo ih od prijatelja i sa sajmova stigne mnogo toga) čak i Nordost Valhalu?

To ti je sve slična priča kao i ovo tvoje, jednog dana ćeš se okrenuti i reći pa ovo nije moguće te male kutije ne mogu tako dobro da sviraju...   možda i grešim...  previše godina sam slušao trome Ardene a možda više ni ne čujem dobro  :wink2:  sorry Igore na OFF-u

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

znas onaj vic o bilderu I papagaju? :shinymj5: ja nemam vise toilet papira da ozbiljno laprdam o Sonus Faber zvucnicima. E pa jel citas, imo sam bolji zvucnik od Guarnerija u posedovanju. jedina mala kutija koja je mene prijatno iznenadila posle mnogo vremena, je 47lab monitor, zvucnici Milana Dragojlova iz NS su sasvim druga kategorija iz ove branse, besmisleno porediti. A onkija popapa nabildovani t-amp, gde ne treba tolki damping strujni, tako to ide, al ipak mislim da je taj luxman bolje pojacalo od onkija sto navodis, samo nazalost neiskorisceno ni blizu kod coveka sto znam koji ima Sonuse. Ja imam sve yamamura kablove m6000 I ne bi I menjo nono! Ni za valhalu il nesto drugo, al da je Kondo sto sam imao priliku slusati "nesto  posebno" jeste. Hirojasu pokojni nije bio svakidasnji covek definitivno, kao i Be Yamamura. Dosta vise sa OFF-om, nadji me u drugoj temi negde Markiz, da ne miniramo ovde

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sid,

 

otprilike znam o cemu pricas, posedujem (thx to Zen) RFT 12'' extended range drajvere u NOS stanju...da ti ne pricam koliko je to bolje od Lorenza bilo u direktnom poredjenju ali: meni i u tom konkretnom okruzenju...ocu da kazem uvek moze bolje...Ne treba biti toliko iskljuciv. Taj Sonus nije bas toliko djubre kako ti pises,  ali da je precenjen, jeste.

 

Koncept koji ti zagovaras odradjuje mnoge stvari fantasticno, nema sumnje. Ali u mom slucaju nema sanse da zazivi dokle delim dnevnu sobu sa klincima i zenom. Znaci cilj mi je naslusati se muzike iz nekog normalnog pakovanja a ne XXL size kutija...Ne u ovih 25 kvadrata. Kad se (ako se) jednog dana kad omatorim napravi slusaona sve ce moci da se proba ako finansije dozvole.

 

Inace, po mom skromnom iskustvu, dzaba ti bilo koji zvucnik ako nema analognog izvora zvuka. Znaci ja dok nisam presao na gramofon nisam slusao muziku nego hifi, manje ili vise dobar. Ovo sada je neka sasvim druga dimenzija...Cak mi je i dek bolji nego digitalija. Naravno, ja imam cd ranga 2000 eura, verovatno kad dodjes do 15k eura i digitalija prosvira :guitarplayer:

Dok se ne zavrse Tannoy kutije sa 15'' DC drajverima zeleo bih da isprobam ovu varijantu 2+2. Vrhunski drajveri (Morel, Seas Excell, Scan Speak subwoofer), odlicno smisljena skretnica za glavne zvucnike, yebe me samo sta da radim sa subovima :Dizzy:  

 

Volumen kutije imam, drajveri su tu. Imam i preamp koji ima dva separatna izlaza (master i slave) svaki sa zasebnom regulacijom glasnoce. Imam gomilu ampova koji mogu da teraju subove a najocigledniji kandidat je Hafler 9505.

 

 

varijanta 1) pratiti originalni projekat Tony Gee-a i uzeti Hypex DS4.0 plate ampove sa skretnicom i zavrsiti sve za 10 dana. Prednost: vreme izrade, nema nepoznanica. Mana: cijena (700 ojra)

varijanta 2) uzeti MiniDSP PWR ICE125 koji takodje ima ampove u sebi (B^O). Prednost: beskrajna flexibilnost i podesavanja. Mana: komplexnost; sta ce mi 2 plate ampa sa DSP-om? Cijena

varijanta 3) iskoristiti Hafler 9505 ali ostaje pitanje skretnice; Ima li neki MiniDSP koji to odradjuje?

 

Napomena: prilikom varijanti 2 i 3 master izlaz iz preampa bi isao direktno u pojacala za zvucnike. Ne bih zeleo da bilo kakav DSP obradjuje njihov zvuk ako sto je preporuceno na sajtu MiniDSP.

 

Jos jednom, dok je diskusija kulturna off nije problem :oke:

 

I naravno, hvala svima za pomoc!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hvala ti za ovako pozamasan odgovor, nisi morao da se trudis, ja sam ti se umesao u temu u vezi Sonus Guarneria I Markizov komentar da mu se to svidja, jer sam imao utisak da mi to ne ide uz njega, al sad vidim da ima Ardene sto mi je logicnije u slici o njemu. Nov sam na forumu, zajeb. Moji postovi se nisu odnosili na ono sta pravis, al stvarno, ja ne znam iskreno i kultivisanije da se izrazavam u deskripciji, kakvu muzicku informaciju moze Guarneri da reflektuje na slusaoca. Stvarno losa stvar, obicno parce fifi zvuka specificno devijantno manifestovan, tj. jedan fragment signala snimka koji izbacuje. Taj specifican nacin ljudi supstituisu nekakvom "prirodnoscu" u objasnjenju, ko ne zna za bolje I tako voli, blago Talijanima, neka plati, nemam nista protiv. Najgori je absent totalni dinamike/mikrodinamike I preciznosti slike, sto sam cuo I iz mnostva mnogo jeftinijih monitora, recimo taj 47Lab lens je dijametralno suprotna stvar - muzikalna na kraju, priblizava te esenciji I poruci muzickog materijala. Stoga zaista mislim da je toliko los, da nisam preterao. OFF: probali smo Lorenz u OB varijanti I u maleckoj sobi bez problema, taj dan smo drugar I ja odneli kod coveka  da cuje to, a on oma stavio Meadowlark-e u oglas sutradan, bez sale, opro je pod snjima I u manjoj prostoriji. druga dimenzija u odnosu na Meadowlark. Toliko od mene ovde, jer nemam sta da dam na tvoju temu pametno

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hvala ti za ovako pozamasan odgovor, nisi morao da se trudis, ja sam ti se umesao u temu u vezi Sonus Guarneria I Markizov komentar da mu se to svidja, jer sam imao utisak da mi to ne ide uz njega, al sad vidim da ima Ardene sto mi je logicnije u slici o njemu. Nov sam na forumu, zajeb. Moji postovi se nisu odnosili na ono sta pravis, al stvarno, ja ne znam iskreno i kultivisanije da se izrazavam u deskripciji, kakvu muzicku informaciju moze Guarneri da reflektuje na slusaoca. Stvarno losa stvar, obicno parce fifi zvuka specificno devijantno manifestovan, tj. jedan fragment signala snimka koji izbacuje. Taj specifican nacin ljudi supstituisu nekakvom "prirodnoscu" u objasnjenju, ko ne zna za bolje I tako voli, blago Talijanima, neka plati, nemam nista protiv. Najgori je absent totalni dinamike/mikrodinamike I preciznosti slike, sto sam cuo I iz mnostva mnogo jeftinijih monitora, recimo taj 47Lab lens je dijametralno suprotna stvar - muzikalna na kraju, priblizava te esenciji I poruci muzickog materijala. Stoga zaista mislim da je toliko los, da nisam preterao. OFF: probali smo Lorenz u OB varijanti I u maleckoj sobi bez problema, taj dan smo drugar I ja odneli kod coveka  da cuje to, a on oma stavio Meadowlark-e u oglas sutradan, bez sale, opro je pod snjima I u manjoj prostoriji. druga dimenzija u odnosu na Meadowlark. Toliko od mene ovde, jer nemam sta da dam na tvoju temu pametno

 

Vidi druže 6581 meni se zaista dopalo šta sam čuo na poslednja dva slušanja i to je stvar ukusa, ovo za tanoje nisam razumeo  :unbelieveble:  ja sada imam aktivne kompresione kutije (model sličan onima iz linka što sam tu postavio par postova ranije, samo su moji malko stariji i veći model). Ukusi su različiti i ne treba se svađati oko toga, neko voli sise neko bulje ja sam za ovo drugo ako je veliko okruglasto i sočno ja hepi  :wink2:  isto ti je i sa muzikom. Krajem meseca idem sa klincima na MUSE, JUDAS i KISS e to je prava uživancija :oke:

 

Igor ima kutije otprilike tog gabarita kao i ja (možda i veće) pa me pomalo iznenadio što sad želi male kutije, verovatno je i on (a jeste) slušao isti setap kao i ja pa mu se dojmilo  :wink2:

 

@6581 može malo detalja uvezi tih yamamura millenium kablova (jel IC ili i strujni imaš?). Sa čime si ih upoređivao ili koje si pre toga imao?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sta nisi razumeo, ja sam skonto da imas arden kuci, a kontam kolko sam te snimio da ti je prevaga na rock muzici, pa mi je logicno da ces kuci da imas tannoy pre nego sonus, nisam upoznat tvojim sistemom, naravno I zato sto je Tannoy DC mama za Sonus :acute: , znaci nekad si ga imao. Da ne budem hipokrit I ja sam nedavno lozio nekog lika fififistu okorelog sto besomucno proucava engleske casopise I menja sprave tipa ala 4audio, da proba, posto ima malenu sobu, Gallo satellite one sa dve kugle I visokim u sendvicu + njihov najjeftiniji sub tr-1 valjda. To samo zato sto vidim koliko je sati, kolko ima love (malo) a ne zeli, jer je ogranicen da nesto proba da mu se napravi/on napravi. Like je jeftini snob, nece "pravisu", a kuci pokriva nad-a presvlakom , da se upisas od smeha. To je  ono kao slatki limun, kiselo grozdje. Ja volim I sise I bulje I mrsave I crnkinje I popunjene gde treba I lagane fukse I zagorele streberke povucene I visoke I petite, I goticarke al najvise volim svoju dragu. To nije paralela sa HIFI audio elektronskim spravama. Ves masina pere ves, TV pere mozak dokonima, audio sprave reprodukuju muziku. Biste sluze za ukras I divljenje, ne zvucnik. 99.99% ljudi kupuje Guarneri 100% zbog izgleda. Cek idem po cigare u shop vracam se

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pogledaj system u mom potpisu. Verovatno nesto sto se najblize priblizilo onome u stvarnosti I onome sta je zapisano u snimku - reprodukovalo signal do nekog priblizno fizicki moguceg praga. To se zove REFERENCA.  U vrh audio sveta, koliko ja jesam skromno upoznat, ubraja se Japanski I Italijanski DIY hobista, takozvani ultra-fi vrh. Ovaj system u mom potpisu je verovatno jedan od takvih realizovanih u stvarnost. Sad gde u tom kotiranju spade zvukovno Sonus Faber Guarneri, ja ne bi da nagadjam. Sigurno znam, da pored toga sto imam prijateljicu opersku pevacicu, prijatelja violinista, prijateljicu viloncelistu I malu hordu nafiksanih etanoliziranih metal buddy muzicara, imam I objektivnu pretpostavku kako treba da zvuci "nesto" sa el. uredjaja da bi bilo priblizno onoj REFERENCI. Kako doci do tog, draz je cele ove zanimacije, kad si strastveni zaljubljenik u muziku I znas da zelis da je dozivis maksimalno - priblizno onom stvarnom. To je kao metafizicka alhemija - reprodukovati u stvarnost nekakav zapisan dogadjaj negde, manifestovati ga ponovo, nema veceg poriva od toga u ovom. Tako ja to vidim.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Imam M6000 zvucni od 2 metra, koji ide od pojacala do kutije skretnice, analogni RCA interkonekt M6000 od metra I M3000 zvucnicki koji ide iz kutije skretnice na visokotonac I srednjak kompresioni (horna). Za bas cu verovatno probati cistu srebrnu zicu. Nije gotov zvucnik jos. Ne znam sta da ti kazem za te kablove, fifilistickim zargonom spoj svih vrednosti - vazduh transparencija, energija, frekventna usaglasenost, al imaju tu neku pizdariju da ucine zivim sve, da daju fizicku realizaciju I tonsku. To sa ozivljavanjem nisam sreo kod nijednog kabla sem Konda jos. Sve zvuci kako treba, cinela kao cinela tonski, razlikujes prozivodjaca bubnjeva recimo, al to sve na pravom sistemu naravno, gde te razlike mogu da se ocrtaju. Toliko o tome od mene

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije me mrzelo da odem na link sa potpisa...

 

Room Correction i ako se ne varam digitalizacija vinila? Pitam se sta bi Roman Macak rekao na zvucnike...Naravno, cenu ne bih ni da komentarisem...

 

Ono sto ja planiram je Room Correction ali SAMO za subwoofere. Ne pada mi na pamet digitalizovati ili na bilo koji nacin procesuirati (namerno taj ''digitalni'' izraz)  glavne zvucnike ili gram.

 

Koji glavni zvucnici (Ekte G, Tannoy ili Krilov monitor) to cemo da vidimo...mozda ceo projekat sa subovima ispadne sranje ali mislim da je to resenje mnogih problema za standardne dnevne boravke. Znaci sve smo blizi Mini DSP opciji. Ipak se tema razvija :shinymj5:  :shinymj5:  :shinymj5:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa znas sta bi reko, ko I obicno posro jer nisu njegovi. Koji sektas. Verujem da Be Yamamura zna sta radi. Meni licno ne vredi da idem na vinil, jer nema sanse da ono sta zelim da slusam celokupno mogu na taj nacin da ostvarim. Nisam imao priliku da slusam nadrkan resistor ladder dac, to bi voleo, al tesko da cu imati priliku. Ljubitelj sam AD1865 NOS,resistorless analog tube auta sa lampom I OPT-om. Nadam se da ce mi cika Zen pomoci u tome. Pozdrav cika Zen!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa znas sta bi reko, ko I obicno posro jer nisu njegovi. Koji sektas. Verujem da Be Yamamura zna sta radi. Meni licno ne vredi da idem na vinil, jer nema sanse da ono sta zelim da slusam celokupno mogu na taj nacin da ostvarim. Nisam imao priliku da slusam nadrkan resistor ladder dac, to bi voleo, al tesko da cu imati priliku. Ljubitelj sam AD1865 NOS,resistorless analog tube auta sa lampom I OPT-om. Nadam se da ce mi cika Zen pomoci u tome. Pozdrav cika Zen!

 

Iskreno. ništa nisam razumeo, ono sa linka sam pogledao - voleo bi tako nešto čuti ali redovno na kao na sajmovima mala ne podešena sobica gde se milion ljudi nabije znoji smrdi i sluša što "dj" misli da valja...   btw ko je sektaš i ko se na koga posrao :buehehe:  ako ti imaš takav sistem ili sličan onda bi baš voleo jednom to da čujem ponesem moje kablove dac i možda koji cd   :wink2:

Zene pomagaj da se pojačalo što pre završi  :oke:

 

Igore izvini još jednom...

P.S. baš sam zavoleo ovaj forum LOL

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tesko da cemo to cuti, barem ja, ne znam za tebe. Sektas romythecat, u stvari mislim da ih ima nekoliko klonova, kad stigne sve ono, zezam se jer kad citas njegov forum, ponekad imas utisak da mu se ljudi obracaju kao SaiBabi, on obicno posere skoro pa sve I mnostvo stvari koji bih vrlo rado licno imao kuci, al eto, covek nema dlaku na jeziku, da zna znanje zna, da je malko vise prolupo, ne moz da ne steknes utisak. Il hoces da kazes da sam ja sledbenik neke sekte ave Yamamura-san :respect:  Takav system nemam, a ni necu imati. Ispod 500Hz Onken 360, nemam ja uslove I love za nake krajnje perverzije, tako nesto, koliko sticem utisak, jedino Anubis mozda sklepa - full kompresija horna, od basa do supervisokih, to je malcice veca zajebancija I SF. Vrlo rado te pozivam u goste kad budem imao finisiran system.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...