Jump to content

B&W Nautilus Cinema DSP Surround.


Mikorist

Preporučeni Komentari

Ovde sve slike govore - smr :diablo: zao sam se

kada sam video da neko ima na gajbi ovo:

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Postavljena slika

Prevod je odradjen preko http://translate.google.com/#

(pa je nesavrsen)

Inace i vise ovakvih zaludjenika mozete videti na ovom Forumu:

http://avforum.no/

DESCRIPTION:

Room:

o 5,9 m lengde og 4,7 m bredde. o 5.9 m length and 4.7 m width. Totalt ca 28 kvm. Total approx 28 sqm.

o Consists of murtak + brick walls, and plaster walls and double Rockwool round.

o DVD & Bluray-archive in the room next to that also serves as guest rooms and exercise room (about 200 Bluray's and 500 DVD's).

EQUIPMENT:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 21
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Vel'ki Peto mod On :"sinak , ovaj , sinak - imas ti tamo Galeriju sistema - nemo da mi zagadjujes Off Topic ! mici to tamo ! "Vel'ki Peto mod Off .svaka ti dala :diablo::)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovde sve slike govore -

Bezveze, prvo, nije domače, drugo, nije diy... Ja mislio da ćemo ovde mi da se kao nesto hvalimo ili jadamo... (zavisi ko sta ima, tj, nema... kao ZM naprimer...) :diablo::)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bezveze, prvo, nije domače, drugo, nije diy... Ja mislio da ćemo ovde mi da se kao nesto hvalimo ili jadamo... (zavisi ko sta ima, tj, nema... kao ZM naprimer...) :diablo::)

hehekod ZM-a ti je dabogda imao , pa nemao , pa imao ( a ne koristio)meni i tramzistorce dobro ....... germanijumsko ........ i to moze da gura moje zvucnike ........ a ne ko neki - 16 pojacala po kuci za kojekakve roletne :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovde sve slike govore - smr :diablo: zao sam se kada sam video da neko ima na gajbi ovo:.....

Nemoj da se smrzavas molim te :) (osim ako nisi kod njega u Novresku) - pa mogu i ja da prodam kucu pa da kupim sve ono, al' znas kad ce on da ima ono sto mi napravimo :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bezveze, prvo, nije domače, drugo, nije diy... Ja mislio da ćemo ovde mi da se kao nesto hvalimo ili jadamo... (zavisi ko sta ima, tj, nema... kao ZM naprimer...) :diablo::)

DIY je okruzenje u kome je smestena tehnika....DIY je ovde kolicina detalja dokle je vlasnik isao do kraja...Dakle ovakva soba po meri za slusanje/gledanje me fasicinra...Naravno ako dobijem na LOTO-u mozda napravim i bolje pouzoru na ovo.... :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije mi ćejf radit projektor.Tip je za razliku od mene video zaljubljenik. Mene zanima audio. Inače gore navedenu amplifikacijuo Yamaha DSP-Z11 surround amplifier.o Para Sound Halo A51 power ampGazim nogama i šutiram do najbližeg kontejnera :diablo::)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije mi ćejf radit projektor.Tip je za razliku od mene video zaljubljenik. Mene zanima audio. Inače gore navedenu amplifikacijuo Yamaha DSP-Z11 surround amplifier.o Para Sound Halo A51 power ampGazim nogama i sutiram do najblizeg kontejnera :diablo::)

Ma naravno :) P.S.Mene svaki oblik DIY-a zanima :) Audio je na prvom mestu.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...