Jump to content

P: Više Filips cdp i koji JVC,PS1


...sam se banovo

Preporučeni Komentari

Pošto sam još jedno nedelju dana u Subotici hteo bi da se otarasim viška CDP koje posedujem (ima modifikovanih, originalnih a i rasturenih).

Ako ima zainteresovanih ponudite nešto "realno" ili neku zamenu npr digi.koax kabel bi mi dobro došao ;)

 

Tačne oznake i slike ću sutra preko dana postovati!

 

Eto prilike da dobijete jeftino neku od legendarnih spravica za siću!

 

Pozdrav.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 16
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ok da osvežim rasprodaju slikama :huh: dajte neke ponude pa ću razmisliti B)

303 radi čita diskove ali ne svira i ne menja pesme, 610 ispravan (već otšo), 751 ispravan lep samo laser ne valja, 850 kupljena od impulas u delovima, 920 svira ali ponekad preskaču pesme, Jvc radi sve ispravno lep, Playstation sve ispravno + daljinac...

post-1515-0-90868200-1412843181_thumb.jp

post-1515-0-29128700-1412843196_thumb.jp

post-1515-0-99602300-1412843209_thumb.jp

post-1515-0-56421200-1412843231_thumb.jp

post-1515-0-03911800-1412843251_thumb.jp

post-1515-0-74319000-1412843291_thumb.jp

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Philips 920 rezervisan

 

JVC pregovori u toku

 

Ps1 pregovori u toku

 

;)  ...ne treba nikome cdm1 transport iz 303-ke? Deluje ispravno...

Za ispravan cdp 303 na jebaju traže čak 300 eura  možda neko ovde

može da ga popravi! Ja bi ga dao za 20 jura :rolleyes:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo ja ocu da kupim 303jku. A mogu i da pogledam imam li sta za zamenu.

pozdrav

 

@Doktore. Kabel sam rešio tako da nema ništa više što mi treba za sad, ako ti odgovara 20 jura daj adresu i šaljem danas

svakako pakujem i ps1-ca pa onda i ovo da pošaljem oma ;)

 

@Branko Kad uključim 303 lampice svetle očita cd ali kad startujem (play) samo se cd vrti ali ne svira, to je to...

neću da se bakćem stim jer nemam niti vremena niti živaca a i znam kako "svira" tako da...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

mislim da je u 303 CDM0 transport?

 

Tako kažu. Ja sam imao jednog iz Holandije, sve je to bilo super ali samo sa "manje kompleksnom muzikom"... Čim se u igru uvelo više od 4 instrumenta, adios koherentnost i fokus - sve se pretvorilo u smuljanu masu zvukova. Jbga. Onomad sam pokrenuo temu baš na račun ovog plejera sa pitanjem da li je negdašnji "high-end" i danas "High End"... ispostavilo se da nije. Isto kao što vrhunski auto dizajniran 1980 nije vrhunski auto trideset godina kasnije, ma koliko očuvan bio...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

303 prodat!

:D

Plejer je stigo danas, pokupio sam ga iz poste oko 15h, a raspakovao oko 19h-to samo da shvatite koliko sam bio uzdrzan, prvo sam ga otvorio , pogledao onako strucno :-)  i provalio sam da je  jedan vruci kraj od izlaznih cinceva dodirivao sasiju. Ispravio sam taj lem i onda ukljucio u struju, ubacio cd, i kad sam zatvorio prvo sto sam primetio je da se cd ne vrti da bi ga ucitao. prisnuo plej i disk je krenuo da se vrti, onda sam krenuo da prebacujem pesme i video da nesto brljavi, ali posto prvi put u zivotu imam ovaj plejer nista nisam ukapirao. Onda rekoh daj da ga ubodem u pojacalo pa sta bude, i vidi cuda krene da svira, krene i da prebacuje pesme, ostavim i on odsvira ceo disk bez greske. Onda sam ga ugasio i cekao sat vremena, onda opet upalio i opet svira i prebacuje pesme. Eto ili sam ja caroban ili mu godi velika nadmorska visina.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Plejer je stigo danas, pokupio sam ga iz poste oko 15h, a raspakovao oko 19h-to samo da shvatite koliko sam bio uzdrzan, prvo sam ga otvorio , pogledao onako strucno :-)  i provalio sam da je  jedan vruci kraj od izlaznih cinceva dodirivao sasiju. Ispravio sam taj lem i onda ukljucio u struju, ubacio cd, i kad sam zatvorio prvo sto sam primetio je da se cd ne vrti da bi ga ucitao. prisnuo plej i disk je krenuo da se vrti, onda sam krenuo da prebacujem pesme i video da nesto brljavi, ali posto prvi put u zivotu imam ovaj plejer nista nisam ukapirao. Onda rekoh daj da ga ubodem u pojacalo pa sta bude, i vidi cuda krene da svira, krene i da prebacuje pesme, ostavim i on odsvira ceo disk bez greske. Onda sam ga ugasio i cekao sat vremena, onda opet upalio i opet svira i prebacuje pesme. Eto ili sam ja caroban ili mu godi velika nadmorska visina.

 

Drago mi je što si tako brzo sredio "legendu"

B)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 months later...
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...