Jump to content

Philips SBC HD 1502


2a3

Preporučeni Komentari

Dosao u posed ovog pojacalca za 5,1 slusalice.Drugar odradio izlaze pa sad moze da se koristi kao DAC.Sve nadjeno na Nemackom googleu i to Umbau Philips sbc 1502 projekte home-diy audi hi fi.Dakle mene sd muci kako to prikopcati na lap top/namenjen je cerkama/ a posto sam trubadur za to pa bi molio pomoc kakav kabel mi treba za to .Znaci lap top -digitalni ulaz i da li treba neko podesavanje sistema.Po karakteristikama sa neta prilicno dobar DAC je u njemu pa bi zeleo da probam.Slike ulaza i izlaza pa ajd sad redom ko zna.

post-1362-0-25564000-1410436092_thumb.jp

post-1362-0-97647000-1410436109_thumb.jp

post-1362-0-75416600-1410436133_thumb.jp

post-1362-0-80107000-1410436165_thumb.jp

post-1362-0-34962600-1410436184_thumb.jp

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 4
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ne razaznajem je li neki od tih ulaza na Philipsu - SPDIF.
Ako je onda bi ti koristio USB to SPDIF adapter. Nešto poput M2Tech USB2SPDIF pretvarača. Ne mora biti taj. Spomenuo sam ga samo da imaš što proguglati i možda pronaći nešto za siću - možda neki kit na ebayu.
Naravno, ako je uopće i predviđen takav ulaz u tvoj DAC.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne razaznajem je li neki od tih ulaza na Philipsu - SPDIF.

Ako je onda bi ti koristio USB to SPDIF adapter. Nešto poput M2Tech USB2SPDIF pretvarača. Ne mora biti taj. Spomenuo sam ga samo da imaš što proguglati i možda pronaći nešto za siću - možda neki kit na ebayu.

Naravno, ako je uopće i predviđen takav ulaz u tvoj DAC.

Najverovatnije da jeste spdif ulaz posto je kao i obican cinc.Znaci sa lap topa gde je usb mogu da ga ustekam i treba mi onda neki digitalni kabel ili rca kabel sa prelazom.Da li je to isto ne znam. :o

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa zamalo da je.
Možda ti ovo pomogne. Samo, opet naglašavam - vrijedi jedino ako imaš SPDIF ulaz u DAC. Meni baš ništa nije jasno na tom uređaju.

 

http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2050601.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xusb+to+spdif&_nkw=usb+to+spdif&_sacat=0

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...