Jump to content

Dynaudio Audience 72


...sam se banovo

Preporučeni Komentari

Treba mi pomoć, ponudili su mi kutije iz naslova u zamenu za Tanoje pa mi treba feedback

kako rade ako ih je neko čuo voleo bi da mi opiše. Navodno vlasnik kaže da su fantastično

očuvani i kaže da ih je platio 1800 u nekoj radnji u beogradu. Ja sam od dinaudija čuo samo

kutije od Štajna to baš i nije moj fah (pre svetla je cela slika) mada ima puno detalja ali za ono

što ja slušam (rock) to nije toliko ni bitno :-)

Sve u svemu dali ima smisla da se zezam stim, jedino mi je dobro zbog slanja pošto bi te 

kutije mogao i poštom da putuju do nemačke...

 

Hvala unapred i pozdrav.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 3
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Za te tvoje Tannoye dajem ti ja Dynaudio Audience 42.

 

Nekad je manje vise...tj manji  je bolji. :D

 

Ako nista drugo, manje te izadje shiping to Njemacke :-)

 

A moze i neki zemo da ih stavi u gepek sto nece moci sa 72

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam ih imao u 16 kvadrata, sa Nad C370 ispred i jedno vrijeme sa Meridian playerom, a kasnije sa tuniranim Philips playerom.
Vole jako pojačalo i iako Nad nije bio slab sa 120W/ch radili su dosta bolje sa Karanovim izlazom kad sam ga imao na posudbi.
Zvuku (ili možda meni?) je trebalo oko pola godine da se "razradi". To su mi potvrdili i prijatelji koji su dolazili kod mene.
U mojoj sobi su bili pomalo skloni bumijanju, ali to je rješeno sa postavljanjem zvučnika na po tri diy shun-muk nožice i sve zajedno na betonski opločnjak kako bi ih malo podigao.
Zvuk? U mojoj sobi i u mom setupu, te mojim ušima je na kraju ispao dosta dobar, ali ako voliš iskričavost koja krasi (poneke) Focale onda nisu tvoj cup of tea.

Postavljeni su bili oko 100cm od zadnjeg zida (prednja ploča kutije) i oko 80-90cm od bočnih zidova.
Približavanjem zadnjem zidu gubila se živost, a približavanjem kutevima sobe se dobijalo na punoći, ali se i dalje gubila živost.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...