Jump to content

13dr7 preamp (Copyleft by Davorin)


zerowaf

Preporučeni Komentari

Ovo iz prethodnog posta? :smesna:

 

Šalim se! Kad dovršim reći ću kako meni zvuči u mojoj sobi, na mojim zvučnicima i sa mojim izvorom i pojačalima. Bit će to subjektivan review. :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 nedelje kasnije...

Nisam imao "voljni moment" zadnjih tjedana, no danas me ponovo uhvatila volja, pa sam na pločici složio P2P strujni regulator za grijanje lampi. Za svaku lampu poseban reg, ali na istoj perf pločici.
Nadam se da će valjati, ali sad vidim da sam zeznuo važnu stvar. Nemam nikakv liskun da stavim između LM rega i hladnjaka i nije me to ni brinulo jer hladnjaci nisu trebali dirati ništa drugo.....no svejedno sam to zaboravio i spojio sve tako da se oni međusobno dodiruju. Glupan!
Sad ili moram sve razlemiti (nema šanse) ili ubaciti nekakav komad plastike između njih i zalijepiti ga tako da se ipak ne dodiruju.
Ma za koga je  i dobro je. :D

 

post-436-0-58579600-1406838858_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Silikonske podloške? Gdje se to nalazi u napajanju? Baš imam jedno rashodovano računalo koje je spremno ili za otpad ili za vađenje silikonskih podloški.
I da, te podloške da koristim kao liskun između regulatora i hladnjaka  ili između dva hladnjaka? Ne znam ni kako izgledaju, pa pitam unaprijed.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

mozak

 

:P

 

http://tinyurl.com/ockolkh

 

niple za sraf takodje

 

 

Kanda ja znam te stručne izraze! Morao sam guglati na nađem riječ liskun za prethodni post. :D

Budući da sam daleko ne možeš me istući, pa ću staviti sliku kako je stvar rješena i bez mozga. :rofl:

 

post-436-0-06277000-1406839879_thumb.jpg

 

Sutra ću izvaditi napajanje i pregledati što ima u njemu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...