Jump to content

P: razno i koješta


stein

Preporučeni Komentari

Kod NAD-a je zapravo reč o CD plejeru. Naprasno se isključuje i prebacuje na tuner... Za te pare, odnešen je gore, namesto njega uboden Sony CD player i priključen na cevni SE amp... Jednom, kad ne budem imao šta bolje da radim... Na sreću, desilo se PRE nego sam ga nekome prosledio i poštedeo me stvarnih neprijatnosti...

 

 

Koliko se ja sjećam na to si me upozorio i to nije bio problem sa moje strane,

 

Ako je problem bila ponuda koju sam dao mogao si mi reći u PP,

 

Ne znam samo što slah adresu za slanje?

 

Kako god odluka prodavca je konačna i jedino merodavna.

 

živ bio

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 40
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

I dalje se prodaje:

 

Zvučne kutije Dynaudio Audience 8, samostojeće  http://www.dynaudio....e/audience8.php

Kutije/zvučnici, sve je u mint stanju, bez oštećenja, drobljenih ćoškova, "upgradeovanja" -"tweakovanja" itd. Asking price 550€...

Članovi koji su bili na FAK-u, mogli su da se uvere da su kutije stvarno u besprekornom stanju.

 

Grado Silver - korištena, pažljivo, samo na savršeno očuvanim pločama, pedeset do sedamdeset sati rada, više nije jer sam više pravio gramofon negoli ga slušao tj koristio... 50€

Ortofon 2M Red - nekorištena, tek toliko otpakovana da je onjušim, nikad vrhom igle nije dotakla ploču, 90€

Ortofon 2M Blue - čak je nisam ni otpakovao... 185€

 

Renault Twingo, crn, platneni krov (zaptiva savršeno), 2001, 178 hiljada km, u vlasništvu moje supruge od 2009, uz njega set 4 letnja točka + 4 zimska točka (felne sa namontiranim i balansiranim gumama) + 1 rezervna plastificirana felna (za nedajbože) redovito održavan (ulje se menja na svakih 5-6 hiljada) nov auspuh... Registrovan do septembra.

1200€

 

PP ili O6OO432379

 

U periodu od 1-15. 8. 2014 smo na moru. Po povratku, posle petnaestog avgusta cena Twinga ide na 1450€ jer ide kod autolakirera na osvežavanje boje i korigovanje svih sitnih nedostataka i radi se mali servis a ako ne ode do tada, u septembru se produžava redistracija.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 5 nedelje kasnije...
  • 2 nedelje kasnije...

Čestitam!

Ja sam ga merkao i da nije bio sa platnenim krovom sigurno bi se videli, a verovatno bih ga i kupio.

Nema veze, glavno da je otišao...

 

A na veliko zadovoljstvo moje ćerke "ostao u familiji" - kupio ga je tast mog mlađeg brata da zameni Yuga kupljenog negde 300. p.n.e. ... čovek se oduševio što ni posle 180.000km nema tzv "karter gasove" niti crevo koje se vuče po putu da na to podseća, ne lupaju mu homokinetički čim malo zaokreneš volan, nije sav u "gepard" šarama od korozije - otišli smo kod nekog automehaničara kojeg je on izabrao da pogleda auto i kaže svoje mišljenje - ovaj nije rekao ništa što bi potencijalnog kupca obeshrabrilo i tako... ode...

Da malo noviji Twingo (do 2006) koji je utegnut k'o praćka i ima mnogo manje km, ne košta 2k5 ili više evara, opet bih to kupio... Za grad, malo ima boljih auta... Al' mečku za 3k€ ravno, jednostavno nisam mogao da odolim. Videćemo koliko sam se zajeb'o...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Oprosti mi, nemam pametnija posla nego visiti ovde ceo dan i čitati od korice do korice...

:blink:

 

 

Neoprostivo! :buehehe:

Pa naravno. Nitko ne prati sve teme i baš svaki post.

 

Ako se ne varam, mislim da je "prevrtač" već stigao, ali nisam ni ja sad siguran.

 

 

 

:hihihihi: Al' će me Stein sad zbog "prevrtača". :smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Oćete vi šta da kupite il' samo galamite po dućanu? :buehehe:

 

 

Pa dobro kupit ćemo....dajte mi dva jogurta, po kile paradajza i dvajst deka parizera...i frtalj kruha.   :buehehe:

 

P.S.

O'š da sklanjam sve to ili ćeš sam? 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

Da dodam nekoliko komada:

 

1-2.Trafo toroidni, P - 230V/50Hz, 30VA, S1 - 210V/80mA, S2 - 10V/1.3A Trafomatic, nekorišteno, ima 2 komada

3. Trafo toroidni, P - 220V/50Hz, 80VA, S1 - 260V/100mA, S2 - 13V/1.5A, S3 - 24V/800mA, Trafomatic, korišteno, 1 komad

4. Trafo toroidni, P - 230V/50Hz, 80VA, S1, S2 - 2x 40V/1A, korišten, Trafomatic

 

Manji trafoi se mogu dobro ukomponovati sa ECC/PCC88 a drugi sa praktično bilo kojom drugom sortom cevki... Uz trafoe 1-3 dajem i pribor za montažu, četvrti se može upucati u neko starije fabričko pojačalo, šta ja znam...

 

Sutra ću još dodati nekih Ei i print trafoa na spisak, moram sve da povadim, popišem, pa ću i slikati kad bude dovoljno svetlosti...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...
Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...