Jump to content

Bruel&Kjaer 2209 Sound lewel metar


sule

Preporučeni Komentari

Doslo slucajno do mene,znam da se radi  o vrhunskoj opremi,vidim da konkretan primerak na Ebay-u dostize neverovatne cifre,ovaj moj primerak jos nije isproban(moram da kupim baterije).......iskreno zanima me koliko bi vredeo jer planiram najverovatnije da ga prodam jer meni samo stoji.......... :drink:

 

 

post #14 - cena formirana - 170E

 

 

ZM

post-729-0-79386300-1394889290_thumb.jpg

post-729-0-51607200-1394889300_thumb.jpg

post-729-0-96455100-1394889310_thumb.jpg

post-729-0-06065500-1394889325_thumb.jpg

post-729-0-03713000-1394889337_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 18
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Cena ovakvog ali novog uredjaja je bila astronomska. B&K je poznat po "jakim" cenama ali i kvalitetu. Njihove sprave su referenca i koriste se za umeravanje drugih uredjaja. Tesko je dobiti pare koje se traze ali neka regularna cena koju bi neko podneo  sa kapsulom i setom filtera je oko 1500Eur. Na zalost vidim da to nedostaje. Iskreno to ovde nece ici (Srbija) , preporuka je da ide na ebay. Dodatno pitanje je u kakvom je stanju baterija i instrument je polomljen koliko vidim. Sve to utice ali oprobaj se.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ubacio sam baterije i vidim da instrument radi,sto se tice kapsule nju nemam i jeste polomljeno staklo od instrumenta ali verovatno se moze zameniti........u principu vidim da originalni setovi kad su u full-u idu na E bay od 1500-5500zelembaca.........

Elem meni stoji a mozda bi nekome vise koristio....jos je cudnija prica kako je dospeo kod mene:-)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kapsule koje idu zvanicno u njega su:

 

  • [*]1/2" Microphone Type 4165 or 4166: 24 to 140dB(A) [*]1" Microphone 4145: 18 to 140dB(A) [*]1/2" Microphone 4133: 36 to 150dB(A) [*]1/4" Microphone 4135: 69 to 160dB(A)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Šule, problem je u tome što ovde ne važe cene spolja. Plus, nedostaje ti najbitniji deo paketa. I najzad, to je jedan specifičan uređaj, koji je POTREBAN jako malom broju ljudi. Dakle, dobićeš onoliko koliko je naše tržište spremno da to plati, a to nije mnogo. Ako izvučeš €200 za njega, ja ću se jako začuditi. Ne bih da baksuziram, ali kada pogledaš šta se sve vrti po oglčasima u tom cenovnom rangu, pa se vrti li vrti, nikako da se proda, teško je biti optimista.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

DW verujem da ste u pravu,sto se tice ovako specificnih uredjaja stvarno sam laik pa sam zato i postavio pitanje o vrednosti.........iskreno hteo bih da zaobidjem Ebay posto nemam nekog iskustva sa njima a i ne znam kako to ide tako da cu probati prvo ovde da ga prodam,cena neka bude forumska nekih 170eur za nekoga kome bi to trebalo.................. :drink:

 

Molim administraciju da prebaci u rubriku Oglasi :respect:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...