Jump to content

Preamp,preamp.....


Okibokis

Preporučeni Komentari

U poslednje vreme vidim na oglasima da se preamp za slusalice ,preamp za mikrofon,i preamp za izlazni stepen svi prodaju kao univerzalno resenje,pa me zanima da li je to bas tako?Da li moze po svojoj izvedbi predpojacalo za mikrofon da zameni klasicno predpojacalo.?Ili da, kako prodavci na KP reklamiraju, preamp za slusalice moze uspesno da se koristi kao i normalan preamp?

 

Evo slike jednog predpojacala za slusalice,pa ko ima volju neka ga prokomentarise,jer su u poslednje vreme poceli da se pojavljuju,kao tube buffer-i,a deluju ozbiljno.

post-1130-0-94601300-1392936830_thumb.jp

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 9
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

ovo tebi (sa slike) deluje ozbiljno?

Pa deluje pedantno,nisam neki poznavalac,ali me zanima sta ovde fali da bi to bio jedan ozbiljni preamp,?Ja sam samo naveo primer,jer se takve stvari prodaju i nude kao super resenje.Pa da li je resenje ili ne neka objasni neko od raspolozenih.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kada turiš sliku primerka, turi i link da se vidi ko je autor ili prodavac. ono zarad forumske žvake.ovo pedantno kako kažeš u startu ima par gluposti al je barem fer kada prodavac prikaže iznutricu.bilo bi super kada bi se pre/ampovi slagali ko lego kocke, pa složiš za sluške ili mic ili bilošta.samo teško.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kada turiš sliku primerka, turi i link da se vidi ko je autor ili prodavac. ono zarad forumske žvake.ovo pedantno kako kažeš u startu ima par gluposti al je barem fer kada prodavac prikaže iznutricu.bilo bi super kada bi se pre/ampovi slagali ko lego kocke, pa složiš za sluške ili mic ili bilošta.samo teško.

Nema prodavca samo slike,ovo sam naveo kao pojacalo za slusalice,inace ovaj preamp je firma http://www.reussenzehn.de/de/hifi/vor-verstaerker/modern-tube-preamp.php

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kada turiš sliku primerka, turi i link da se vidi ko je autor ili prodavac. ono zarad forumske žvake.ovo pedantno kako kažeš u startu ima par gluposti al je barem fer kada prodavac prikaže iznutricu.bilo bi super kada bi se pre/ampovi slagali ko lego kocke, pa složiš za sluške ili mic ili bilošta.samo teško.

Ja sam turio link i proizvodjaca,a vidi se i cena,ali nisam dobio neki odgovor koji bi meni laiku bio dobar vodic pri samogradnji,ili kupovini.Sta ovde ne valja?Sem cene naravno:)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...