Jump to content

Problem, diskonektuje mi se wireless kartica


Impuls

Preporučeni Komentari

Imam Windows XP. SP2, Firefox, Nod 7 trial, TP link wireless usb stick. Kada kucam privatnu poruku duze od minut-dva diskonektuje mi se wireless kartica? od kad sam stavio stick i nod desava mi se da mi svakih minut-dva racunar nesto uradi i otvoreni prozor bude neaktivan. Pa recimo kucam tekst ne gledajuci u ekran i prestane da pise tamo gde je posato neaktivan. Iskljucivao sam nod ali nisam dobio resenje. da li je mozda do stick-a?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 6
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Krenimo redom:

Open the Event Viewer utility in your Administrative Tools control panel and look through your System and Application logs for entries flagged with "Error" or "Warning".

Da li ste sa stick-om dodavali driver+SW ili sâmo driver? Predlažem da ako ima SW-a za njega isti uklonite i ostavite sâmo driver.

Da li ste pokušali sa upgrade/reinstall-om driver-a?

Napokon, a možda bi trebalo i prvo: da li driver ili nešto vezano za stick ima neke power-saving podešavke? Ako ih ima prvo bih to isključio...

Toliko od starca zarđalog glede Win-a... ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne seta izmedju prozora vec samo postane neaktivan pa moram ponovo kliknuti na prostor prozora. Evo sad i sad se desilo dok sam kuckao diskonektovao mi je wireless i prozor postao neaktivan. Instalirao sam i utility od wireless-a

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 months later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...