Jump to content

philips ad-3700m preporuka


sule

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 14
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ako imas lanpe moze OB od regalskih vrata .Bili su na Fak-u u Vrdniku i sa lanpama mogu lepo da sviraju.Imas temu OB za 20 min pa mogu da ti izmerim dimenzije ako te zanima. :spiteful:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dimenzije prednje ploce su 106 cm x 46 cm centar rupe za zvucnjak 30 cm od gore i onda okolo stranice sirine 10 cm sa tim da se donji deo zakosi pa da kutija stoji pod uglom od 5-6 stepeni.Mislim da taj zvucnik nije dobar za BR ili kompresiju jer sigurno ne svira dovoljno nisko pa je bolje koristiti celu sobu kao kutiju.Nisam merio jer nemam sa cime pa je ovo samo moje misljenje, ali pogledaaj malo na googleu.Pozdrav pitaj sta te jos interesuje jer imam jos jedaan projekat uradjen sa philipsom pa kad bude aparat kuci ce okacim. :guitarplayer:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dimenzije prednje ploce su 106 cm x 46 cm centar rupe za zvucnjak 30 cm od gore i onda okolo stranice sirine 10 cm sa tim da se donji deo zakosi pa da kutija stoji pod uglom od 5-6 stepeni.Mislim da taj zvucnik nije dobar za BR ili kompresiju jer sigurno ne svira dovoljno nisko pa je bolje koristiti celu sobu kao kutiju.Nisam merio jer nemam sa cime pa je ovo samo moje misljenje, ali pogledaaj malo na googleu.Pozdrav pitaj sta te jos interesuje jer imam jos jedaan projekat uradjen sa philipsom pa kad bude aparat kuci ce okacim. :guitarplayer:

ozete li grubo da mi nacrtate posto ne razumem bas najbolje iz teksta?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ozete li grubo da mi nacrtate posto ne razumem bas najbolje iz teksta?

Ovde ne znam kako a samo kad bude aparat kuci onda mogu slikati crtez.Jbg matori pa ne znamo bas sa kompom :phil_04:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...