Jump to content

Što bezšumniji zrakovrt za AMD Phenom X3...


zika

Preporučeni Komentari

Ove dve 9-ke rade već (valda, ako ne i više) 5 godina i sada polako počinjem da razmišljam o zameni... Kada o'ladi vreme i to ću da prestanem,  kako mi se čini...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 29
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Titan na KP nov kosta 1200din,za te pare tesko da moze bolje.CM 212 jeste dobar ali mu je i cena veca za 1300din (radnja) tj 2100din (KP).Ziko naveli ste da trazite tihe kulere za AMD....mozda bi bilo dobro ako bi ste dodali jos neki od zahteva da bi suzili izbor mada mislim da sta god da uzmete da cete biti zadovoljni.

 

Sto samo ne zamenite ventove na vasim kulerima - http://www.emmi.rs/napajanja-i-dodatni-ventilatori-hladnjak-za-kuciste-92x92x25mm-arctic-f9.11.html?productId=28308 ?Nisu besumni ali vrede svakog dinara.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mentok je primetio da je kuler koji ja koristim postao aktulan negde 2006-07. U tome je sva pamet. Kuler ne menjam ni kada menjam sve ostalo. Ja sam ga kupio uz Sempron LE-1600 (koga ne mrzi da proveri o čemu je reč, videće da je reč o smejuriji od procesora u odnosu na većinu današnjih) i kuler je dugo radio bez ikakvog ventilatora. Tek kada sam počeo koristiti kućni računar sa ozbiljnim i zahtevnim 3D softverom za projektovanje, morao sam menjati hardver, međutim, kuler je i dan danas u funkciji bez da imam ikakvih problema sa njim. To je bila sva suština moje preporuke. Povlačim se iz ringa dok još imam nešto samopoštovanja prema sebi i svojim odlukama i izborima.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stein moji saveti su bili samo saveti iz dobre namere i to je sve,ring nije opcija ni pod razno....kao sto rekoh,mislim da za sta god da se odluci pokretac da ne moze puno da pogresi.Titan je samo my cup od tea.

 

A Zen...

:snoozer_11:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mentok je primetio da je kuler koji ja koristim postao aktulan negde 2006-07. U tome je sva pamet. Kuler ne menjam ni kada menjam sve ostalo. Ja sam ga kupio uz Sempron LE-1600 (koga ne mrzi da proveri o čemu je reč, videće da je reč o smejuriji od procesora u odnosu na većinu današnjih) i kuler je dugo radio bez ikakvog ventilatora. Tek kada sam počeo koristiti kućni računar sa ozbiljnim i zahtevnim 3D softverom za projektovanje, morao sam menjati hardver, međutim, kuler je i dan danas u funkciji bez da imam ikakvih problema sa njim. To je bila sva suština moje preporuke. Povlačim se iz ringa dok još imam nešto samopoštovanja prema sebi i svojim odlukama i izborima.

Tvoje napajanje rules!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...