Jump to content

Elliott P101 Lateral MOSFET amp


Van Reitz

Preporučeni Komentari

Evo kako to izgleda u kutiji od pokvarenog Rotelovog CD playera. Zadržao sam mrežni kabal, prekidač, kućište osigurača i pozlaćene RCA konektore sa originalnog uređaja. Binding postovi su odlični engleski Cliff 30A (više volim poniklovani mesing od pozlate). Transformator je 300VA (35-0-35V). Iako nije bilo potrebno stavljeno je dva para SK/SJ po kanalu.  

post-823-0-56985900-1366913102_thumb.jpg

post-823-0-53960500-1366913121_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 4
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Bias je samo 30mA po izlaznom paru a ja ne slušam muziku glasno. Ovi hladnjaci su ipak daleko veći od onoga što su ugrađivali Musical Fidelity u modele Synthesis ili B200, i daleko veći od onoga što je ugrađivao Magnum u IA125. Ovo je za kućno slušanje, nije planirano ni za kakvu veliku disipaciju. Raspored je diktiran nosačima štampane ploče iz Rotelovog CD playera koji su nitovani za šasiju pa nije bilo šanse da se to ukloni. Hladnjaci su SK92, sasvim solidni (oko 500gm svaki), to nije iz Rotelovog CD playera. Otvorene su rupe u šasiji ispod hladnjaka i na poklopcu iznad hladnjaka, tako da vazduh može da cirkuliše.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bias je samo 30mA po izlaznom paru a ja ne slušam muziku glasno. Ovi hladnjaci su ipak daleko veći od onoga što su ugrađivali Musical Fidelity u modele Synthesis ili B200, i daleko veći od onoga što je ugrađivao Magnum u IA125. Ovo je za kućno slušanje, nije planirano ni za kakvu veliku disipaciju. Raspored je diktiran nosačima štampane ploče iz Rotelovog CD playera koji su nitovani za šasiju pa nije bilo šanse da se to ukloni. Hladnjaci su SK92, sasvim solidni (oko 500gm svaki), to nije iz Rotelovog CD playera. Otvorene su rupe u šasiji ispod hladnjaka i na poklopcu iznad hladnjaka, tako da vazduh može da cirkuliše.

 

 

eto - da si napisao odmah , ja ne bih nista ni pitao  :wink2: 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...