Jump to content

Moji diy uredjaji


2a3

Preporučeni Komentari

Pozdrav svim forumasima pa evo da okacim i ja malo ovih mojih uredjaja.Uglavnom starije generacije ,stari summit pa kef ,filips,audax.Jedino je mini aleph nov skoro sklopljen /sve sugestije i upute za sklapanje nasao na ovom forumu,veoma zahvalan/.Mnogo uredjaja je poklonjeno a i dalje se trazi neki svoj zvuk.Uglavnom slusam pojacalo sa lampama.Pozdrav iz Mokrina

post-1362-0-40105600-1363457414_thumb.jp

post-1362-0-30798400-1363457434_thumb.jp

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 13
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Lepo :)

 

Pitanje, da li je ono na drugoj slici, levo na polici Hitachi pojačalce (onaj sa velikim cagerima) ?

Tako je druze stari Hitachi HMA G2 a to je cerkin arsenal a na malom kefu mini crescendo ab klasa mos fet.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hvala na odgovoru. Pitao sam jer imam jedan takav koji sam, za ne poverovati, kupio samo da izvadim VU metre, pojačalo je ispravno i stoji na gomili sa ostalim drangulijama koje sam pokupovao da imam a za čega, pojma nemam... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

'Ajde redom s' leva na desno, šta je šta... ;)

2a3,mini aleph,ecc 88 .pcc88  i summit bas reflex moja mudrolija preradjena skretnica za moj ukus .Izvini sad moram da idem cujemo se dalje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2a3,mini aleph,ecc 88 .pcc88  i summit bas reflex moja mudrolija preradjena skretnica za moj ukus .Izvini sad moram da idem cujemo se dalje.

Hvala. Nema ikakve žurbe, bićemo mi tu i sutra... ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovo sam jos hteo da stavim stari audax pa bsr gramofon radi ali trenutno se budzi i pioneer a 301.To radi kod druge cere svako svoje i mir u kuci.

post-1362-0-22095500-1363603771_thumb.jp

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...