Jump to content

Hiraga - Hira=ひらが, Kata=ヒラガ


scope

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 39
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Scope, mislim da varijanta od 60W drasticno losije radi od originalne verzije hirage.

Zasto? :buehehe: ?Nije ovo sema koja je na internetu. Ovo je meni drugarski maestro Bora odradio. Ja samo crtam gerber.Za sad znam da dobro da greje :rofl:. A ostalo, pa valjda necu :buehehe:.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Lepo izgleda. Moj izbor je posle duzeg razmisljanja i planiranja sta praviti u A klasi ove zime Hiraga 60W. Malo jaci, mnogo topliji :buehehe: , a mozda i bolji. Kako ce se sve zavrsiti videcemo na kraju.PCB dimenzija 100 mm X 50 mm se :buehehe: ;

Ja sam probao onu Super Hiragu od 30W i po meni originalna hiraga bolje svira,a iskren da budem za ovu od 60W nisam ni čuo.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

s obzirom na 1E175 emiterske otpore , i na ono sta su uradili na stampi - cini mi se da vasa slika , dragi kolega , ne odgovara istini ;ova je ispravna i istinita - adekvatna cinjenicnom stanju :buehehe:

post-2-125934224795_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

60W A klase- sa samo jednim parom izlaznih ..... preko 1,175 emiterskih otpora ..... to bas jeste PMPOne zalazim u varijantu koju kolezi iz preko baru pravi - ako sam shvatio , to mu je Bora odradio , te u to ne sumnjam ;pricam za ovu lepo-nagorenu iteraciju :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

60W A klase- sa samo jednim parom izlaznih ..... preko 1,175 emiterskih otpora ..... to bas jeste PMPOne zalazim u varijantu koju kolezi iz preko baru pravi - ako sam shvatio , to mu je Bora odradio , te u to ne sumnjam ;pricam za ovu lepo-nagorenu iteraciju :buehehe:

Tacno Bora je sve zakuhao, dobro si ti to shvatio. Znam da su pravili i pre 60W, i sam sam nasao seme kod Francuza. Mislio sam da ovu varijantu koju je Bora napravio ja nisam video. Ova je varijanta sa dva para izlaznih. To se moze videti i iz one pcb sto sam postavio. Sto neko rece, da ne kvarimo temu F3. Kad sve pripremim otvoricu posebnu temu.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kolko moje corave oci vide tu pise 600W, mozda tolko trosi struju

'bes oci - ne vidis da pricamo o PMPO :buehehe:daje 600W A klase na izlazu , a vuce samo 30W iz zida - taman koliko treba da przi plocicu :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne treba ti tih 60W, ovih 20-30W u A klasi se poigrava sa zvucnicima

Iskreno da ne moze biti iskrenije ne treba meni ni 20-30W u A klasi. Nece to nikada raditi sa vise od 5-10W. Kad vec pravim nije ni bitno. Pripremio sam se za Aleph 5 i zbog ovoga odustao. Hiraga mi lepse "zvuci", mislim samo ime. :blink:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma da li je ovo moj post? :o

:o

Ma i ovde ce da obrisemo Off, pogotovu one zbunjujuce watt racunice. He, setih se gimnazijskog profe tek pristiglog sa fakulteta,

radi kao zamena i pokusava da bude smesan na lekcijama trigonometrije: A na kvadrat plus C(e) na kvadrat daje B(e) na kvadrat :blink:

Nego kad dade plocicu, daj gu i schemu sas elementi, valja se radi uroka ..

:o

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Treba da lepo nacrtam, pa cu sve postaviti. a i ono je samo pola plocice.Zen jes' ti radio u CK pa ti za sve trebaju delegati :blink:

Šta radio ,on predsedava.Nemamo mogućnost ,ali mogli bismo da mu umesto ono Administrator postavimo PREDSEDNIK SAVEZNOG DIY VEĆA CENDRALNOG KOMITETA , a zatim se tu ređaju zamenici ,deputati, delegati... :o :o
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Šta radio ,on predsedava.Nemamo mogućnost ,ali mogli bismo da mu umesto ono Administrator postavimo PREDSEDNIK SAVEZNOG DIY VEĆA CENDRALNOG KOMITETA , a zatim se tu ređaju zamenici ,deputati, delegati... :blink::o

Е ако оћете тако да се играте,добровољно се јављам за функцију НАЧЕЛНИКА РЕФЕРАТА ЗА ХОРТИ КУЛТУРУ :o
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...