Jump to content

ClassD TI TPA3110


Pchelac

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 70
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Raaadiii! Alelujaaaa! Mexikanac je bio u pravu, pranje vrućom destilovanom vodom i oštrom slikarskom četkicom i sušenje od sat vremena na 65C je upalilo! Što bi reko Čeh, Švabo,Englez  --   :guitarplayer: M i r i k l !

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 months later...
  • 1 month later...

laboratorijski benzin moze da se zameni medecinskim.

koristi se sa ciscenje mesta oko rane i za skidanje lepka od flastera i platnenih selotejpa.

ima ga u onim specijalizovanim radnjama za medecinsku opremu a verovatno i u apotekama?

vrlo je cist ne ostavlja tragove, brzo isparava i solidan je ne previse jak rastvarac.

Skoro sam video u Palmoticevoj ulici u BG u radji za medecinsku opremu,

30m od skupstine na dole, sa leve strane. pakovanja od 1l cini mi se oko 700din?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 months later...

http://www.ebay.com/itm/Amplifier-board-TPA3116-Class-D-Mono-1x100W-Full-PBTL-MONO-BOARD-/161156503231?pt=US_Amplifier_Parts_Components&hash=item2585ad16bf

 

100W mono verzija.; tpa 3116 je podigao dosta prašine kao čip koji bolje sviri od Tripatha ( i od 2020 i od 2050 ), ovo bi trebalo da kida uši

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Za te pare bolje neki klasicni amp. Sem ako velicina nije limit.

 

Koji je to "klasični amp" za te pare? (cca 47€) Za te pare ni šrot na KP ne može da se dobije... a kamoli pošteno pojačalo... U najboljem slučaju neki kit komplet dve pločice bez hladnjaka i ispravljača...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Koji je to "klasični amp" za te pare? (cca 47€) Za te pare ni šrot na KP ne može da se dobije... a kamoli pošteno pojačalo... U najboljem slučaju neki kit komplet dve pločice bez hladnjaka i ispravljača...

Ima ima.. Evo recimo ovo . 5.1 pojacalo, ( 6 gainclochicha) + zvucnici. Vise nego dzabe.

post-39-0-66922500-1385713273_thumb.jpg

Ili ovo

post-39-0-26617200-1385713341_thumb.jpg

Veoma pristojno, malo vremesno doduse.

A ako cemo svajseraj, onda razmotriti ovo. Ne moze da se samo PCB ovakav napravi za te pare ovde.

 

post-39-0-96741400-1385713805_thumb.jpgpost-39-0-50438100-1385713821_thumb.jpg

 

Fala bogu, pa možeš i da ba modifikuješ u 100W mono (PBTL mode...parallelbridgetieload...i ja njima isto!!!), ako ti se dopadne...

 

http://www.diyaudio.com/forums/class-d/237086-tpa3116d2-amp-68.html

I ja sam licitirao 2.1 pojacalo ( PCB) ali me nadlicitirali pa sam kupio prvo  sofort kaufen koje je bilo. Ici ce u onu kutiju sa VU metrima. Ne verujem da ce mi trebati 100W mono mada je interesantno kao experiment.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...