Jump to content

XP SP3


crni.

Preporučeni Komentari

da li ima dobra dusa koja bi mi postovala linkove (rapidshare, megaupload, file factory i sl.) da skinem xp sp3. mora da bude sigurno, upotrebljivo, na engleskom.video sam da ima dosta toga na avaksu, raznim torent sajtovima, ali mi nista ne uliva poverenje. hocu nesto provereno.ako je ovako zabranjeno, moze na [email protected]

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 14
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

ja sam tekuci - proveren do koske - kupio bas u pomenutoj radnji , ali da se ubijem ne mogu da skontam koji je tacno ....... :clap: u svakom slucaju - zamolio bih da ti se trazeni info posalje na PP

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a da skines SP3 sa MS sajta i uradis nadogradnju tvog sistema?

pokusao, ali me aka onaj wga, nikako da ga izbegnemdobio sam poklon na mejl, pa cu da vidim kako ide
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Trebaš isključiti automatsko ažuriranje i ostaviti da te XP samo obavijesti o novim zakrpama. Kad ti se između ostalih zakrpa, ponudi i wga odštrihiraš ga i potvrdiš da ti to više ne nudi. Tako si miran do iduće instalacije. Također uvijek na netu ima lijek i samo trebaš proguglati "pozdravnu poruku" od wga i izabrati neko rješenje koje će automatski sve odraditi. Imao sam priliku da vidim 7 i izgleda super a kažu i da radi. Ne znam samo koliko je problem sa drajverima i koliko je zahtjevan hardverski.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

čuo sam sve najbolje o win7, ali ću i njega, kao i vistu, preskočiti. ne odričem se lako xp-a.uostalom za 2-3 godine će izaći nekakav win8 ili sl.nemam živaca da pratim ovo ludilo u it-u

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Malo sam se nespretno izrazio u prethodnom postu a htio sam da kažem da Win7 izgleda dobro a ko je probao kaže i da radi jednako dobro. Ko ima starije printere ili sl. uvijek je problem sa novim OSovima. Ja sam totalno na XP ali i on je u početku bio mora dok se nije popunila kolekcija drajvera. Ja sam sasvim zadovoljan sa XP a čim bude vremena i živaca sigurno ću probati i Win7. Inače mislim da je najveći pomak napravio Win3.11

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...