Jump to content

Villager VWV MAG-190


Beli_Ninja

Preporučeni Komentari

Nemojte samo da mi kazete da sam pojeo g....na sto sam kupio ovo sr...nje jerbo sam se vec zaebo.

Za sad imam samo jedan problem. Kako ovo da povezem da radi na 380V?

Znam da idu dve faze i nula, ali sklopka za izbor napona za napajanje nije dobro konfigurisana (to sam ovde procitao http://www.elitesecurity.org/t445619-0 3. post od coveka koji servisira i pravi aparate).

Iskreno, ja sam ga vec povezao po uputstvu jednog naseg "majstora" iz kraja tako sto sam mu povezao dve faze i uzemljenje, ali to ne fersera tako. Nadam se da nisam nista izgoreo, bar nije bilo ni belog ni crnog dima, a nema ni tragova paljevine.

Ako neko ima iskustva sa ovom kantom neka pomaga. Ne bih ga ja ni kupio nego sam video kako covek zavaruje sasiju od autobusa ovim aparatom i onda naleteh na neku sajamsku cenu. On i nije tako lose napravljen ali naravno da ima mana.

post-193-0-17348600-1332322748_thumb.jpg post-193-0-27880000-1332322752_thumb.jpg post-193-0-52622600-1332323095_thumb.jpg post-193-0-24404800-1332323099_thumb.jpg

I naravno dva najveca sr...nja koja su ugradili u njega. Al jbg, hocemo jeftino.

post-193-0-40026500-1332323363_thumb.jpg post-193-0-25007600-1332323369_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 6
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

uvek mozes da ubacis i buzir , prikljucnicu i pistolj od Gorenjano - ova problematika prevezivanja ne ide bez seme , bar ne ovako daljinskimeni bar slike nista ne govore

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma znam Zen, ali semu stvarno nemam. Za pocetak pitao sam za savet one koji su se baktali s ovim aparatom pa znaju sta gde treba da se metne. Znam da na daljinu nista ne ide. A slike sam postavio cisto da se vidi kakva je izrada ove kante, a mozda neko i vidi nesto sto ga interesuje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

bem ga - popravljao sam ortaku Gorenje , nekolicinu stvari tokom godina , ali smo za njega imali dokumentaciju , sto pomazeajd nadam se da ces se snaci nekako

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...