Jump to content

P: JBL PT-F95HF Wavegiude (original)


Zen Mod

Preporučeni Komentari

Par waveguide-s , kao u naslovu ...... JBL 1" thread-on Progressive Transition, Part# 338800-001, 90° x 50° dispersion pattern, flange dimensions 12" W x 6.5"original JBL , nekoristenok-ke vidljive sa slikeu pitanju je egzaktan model za Zilch-ov Econowave projekat (screw-on montaza drivera) .slika (kopije) sa neta , kao i iz datasheet-a sa osnovnim k-kama.cena 50E/parkopije mozete kupiti za 35E/parkontakt na PP ili >[email protected]<za odgovarajuci driver upitati Zvu-a ........ nabavljivo u lokalu :wink2:

post-2-0-94974200-1331751333_thumb.jpg

post-2-0-38753300-1331751335_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 9
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

upazarena decenijana putu do sigurnogskupljam suske i preko toga - rasprodajem (decenijske) viskovejedna noga u grobu - 5-ta decenija ........ nema sanse da postignem :sarcastic_hand:ostavicu par Iskri (od 8 i 14" ) , da pravim slusalice kad budem imao 90

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

I ja sam otprilike na tom putu koji Zen spominje 1 noga dobra druge 3 onako...trebalo je prvo poraditi na prostoru kao neizostavnoj komponenti u kojem se nalaze sve ostale...ovako sve je uzalud.Slicno razmisljam i pocecu i ja ciscenje po 2-3 put

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...