Jump to content

Pažnja! smart fortress 2012


stein

Preporučeni Komentari

smart fortress 2012 je gadna i opaka stvarčica. Pre nekih sat vremena se zalepila na ćerin komp a mala čak i nije bila pored računara. Muku mučim da ovo čudo ubijem. Za više informacija proguglajte. BTW, ako se aktivira, nemoguće je prići internetu (zaglupi se browser, zablokira antivirus, ne radi total commander, task manager ne reaguje... Tek da znate. Kako se i odakle pojavilo, pojma nemam... Eto, idem da čistim dalje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 15
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

smart fortress 2012 je gadna i opaka stvarčica. Pre nekih sat vremena se zalepila na ćerin komp a mala čak i nije bila pored računara. Muku mučim da ovo čudo ubijem. Za više informacija proguglajte. BTW, ako se aktivira, nemoguće je prići internetu (zaglupi se browser, zablokira antivirus, ne radi total commander, task manager ne reaguje... Tek da znate. Kako se i odakle pojavilo, pojma nemam... Eto, idem da čistim dalje.

provaj superantispyware besplatna verzija stvarno dosta gamadi unistava
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

smart fortress 2012 je gadna i opaka stvarčica. Pre nekih sat vremena se zalepila na ćerin komp a mala čak i nije bila pored računara. Muku mučim da ovo čudo ubijem. Za više informacija proguglajte. BTW, ako se aktivira, nemoguće je prići internetu (zaglupi se browser, zablokira antivirus, ne radi total commander, task manager ne reaguje... Tek da znate. Kako se i odakle pojavilo, pojma nemam... Eto, idem da čistim dalje.

sama od sebe?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

http://www.fixrogues...s-removal-guidehttp://trojan-killer...-virus-removal/I, napokon: http://www.bleepingc...opic444339.htmlDisclaimer: nisam imao (ličnu) čast... Znate (već) zašto... Ove tri strane su po preporuci onih koji jesu...

:oke:dobro bi bilo ako je u pitanju windows 7 skinuti s neta windows 7 menager zadnja verzija i sa njim obrisati sve tragove koriscena (one click) pozeljno sve cekirati odlicno radi provjereno
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sama od sebe?

Tako izgleda, naravno, nije samo od sebe jer onda bi i druge dve mašine u kući bile zaražene. Ćera ima devet godina i ponekad igra onlajn igrice sa jednorozima, ponijima i slično. Negde ga je povukla, ali rešio sam sinoć. Ono što me na čas uplašilo je činjenica da se đubre provuklo pored AVG antivirusa i Windows Defendera koji su uvek aktivni i ažurirani. Temu sam načeo više kao znak upozorenja ako se još nekome zatrči na Win baziranom računaru. Na mojoj mašini se nije pojavilo pa pretpostavljam da je u silnim reklamama koje se gomilaju po stranama sa besplatnim onlajn igricama zavučen neki trigger link...Rešio sam sa prelaskom u Safe Mode i to... (treći link koji je Živorad/Žika AKA ಠ_ಠ postavio - nađoh ga sinoć sam :) )
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tako izgleda, naravno, nije samo od sebe jer onda bi i druge dve mašine u kući bile zaražene. Ćera ima devet godina i ponekad igra onlajn igrice sa jednorozima, ponijima i slično. Negde ga je povukla, ali rešio sam sinoć. Ono što me na čas uplašilo je činjenica da se đubre provuklo pored AVG antivirusa i Windows Defendera koji su uvek aktivni i ažurirani. Temu sam načeo više kao znak upozorenja ako se još nekome zatrči na Win baziranom računaru. Na mojoj mašini se nije pojavilo pa pretpostavljam da je u silnim reklamama koje se gomilaju po stranama sa besplatnim onlajn igricama zavučen neki trigger link...Rešio sam sa prelaskom u Safe Mode i to... (treći link koji je Živorad/Žika AKA ಠ_ಠ postavio - nađoh ga sinoć sam :) )

Moja preporuka je da maknes avg i stavis antivir avira
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Koristih AVG dok god sam imao XP. Kako sam prešao na sedmicu tako sam instalirao Avast i nemam nikakvih problema već dugo, dugo vremena. Inače moram se pohvaliti da nikada nisam imao problem sa virusima na računaru. Prosto mi je nejasno kako i gde se to "zaradi". Doduše imam par nekih stvari koje uradim iz predostrožnosti ali to je sve.

Ne kukam na Win jer mi radi bez problema. Doduše, ne radim u nekim babaroga programima pa da se imam šta požaliti. Za ono za šta mi računar treba, radi savršeno :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Fazon je u tome da ni žena ni ja (koji mnogo više vremena provodimo za računarom i na internetu) nismo zakačili virus, ali eto, devetogodišnjakinje to umeju :)Ne mogu da joj ukinem internet (to bi bila neka vrsta kazne a nije ništa uradila da bude kažnjena) a isto tako ne mogu da sedim pored nje i blejim šta radi. Pogledao sam kompletan history u Mozilli (IE je odstranjen) i nisam našao ni jedan da tako kažem, "sumnjiv" sajt gde je bila... Hebga, shit happenz...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Fazon je u tome da ni žena ni ja (koji mnogo više vremena provodimo za računarom i na internetu) nismo zakačili virus, ali eto, devetogodišnjakinje to umeju :)Ne mogu da joj ukinem internet (to bi bila neka vrsta kazne a nije ništa uradila da bude kažnjena) a isto tako ne mogu da sedim pored nje i blejim šta radi. Pogledao sam kompletan history u Mozilli (IE je odstranjen) i nisam našao ni jedan da tako kažem, "sumnjiv" sajt gde je bila... Hebga, shit happenz...

Poslusaj stein...skini windows manager za 7-icu on brise sve tragove tesko da ces u history same mozile ista pronaci..Prilikom skeniranja racuara sa nekim od antispayware programa bilo kojih, uvjek ostane taj histori racunara softverski ili neki drugi i skripte i adweri i svasta nesto vrlo lako se ponovo uhvate, zato je dobro s novim managerom ocistiti racunar i mnogo su manje sanse da se ista od starih gamadi ponovo pokupi.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

na koju tacno funkciju W7 Managera mislis ?

One click .cesto sam u kontaktu sa drugom koji je serviser prvoklasni a i ja sam u tim vodama poprilicno dugo tako do je to dobar savjet provjeren vise puta..

tacnije privacy protector ...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ahane volim nista sto je 1-click - zna da zbrlja i obrise bitne stvari u nekim programima /folderimato sto si naveo ja radim step by step ....... al' uvek moram da se obsetim koje su funkcije u pitanju :wink2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ahane volim nista sto je 1-click - zna da zbrlja i obrise bitne stvari u nekim programima /folderimato sto si naveo ja radim step by step ....... al' uvek moram da se obsetim koje su funkcije u pitanju :wink2:

Privacy protector postavlja pitanje sta zelite da izbisete vrlo je jednostavno:) stvar korisnika
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...