Jump to content

POMOC mararantz pm 63


zarko1803

Preporučeni Komentari

Marantz pojacalo nece da svira sa harman cd probija odvratan zvuk , kad pustim tjuner sony radi normalno, dvd aiwa isto normalno, marantz cd63 radi ok i dek harman radi normalno, samo na harmanu kao da je pokvareno pojacalo, i to imam 2 harmana hd7400 oni na harman hk 680 i denon pma915r rade sasvim savrseno

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 25
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Јој Жарко :nekontam: . :ponovi: али да те разумемо.

marantz pojacalo nece da svira na harman cd 7400 imam ih 2 i oba savrseno rade na druga dva pojacala koja imam harman 680 i denon925r a sa marancom probija odvratno , drugi uredjaji tjuner ,dek dvd na tom istom marancu rade super vrlo cudna situacija
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

CD повежи на CD улаз. Пази да не убодеш у грамофонски. ;)провери ти то још једном, јер, овако како си написаоиспада да су све компоненте исправне.опиши шта се дешава са звуком, прецизније.да ли је икада та комбинација, Харман ЦД и Маранц појачало, радила ОК?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

CD повежи на CD улаз. Пази да не убодеш у грамофонски. ;)провери ти то још једном, јер, овако како си написаоиспада да су све компоненте исправне.опиши шта се дешава са звуком, прецизније.

Ma nisam toliko naduvan sve sam povezao vise puta menjao kablove sigurno je sve dobro. Zvuk je kao da je pokvareno nesto bas probija srednji krce ili vec kako ma odvratno ... i sta sam jos primetio prvi put imam marantza pojacalo obicno slusam muziku na 8-9 sati onako lagano a marantz cim malo pojacam nema ni 7 sati to je to na 9 je vec preglasno ali to nije neki problem. Znaci sve osim harman cd i to 2 imam identicna radi normalno. Logicno pomisliti nevaljaju cd izvori ali oni u mom osnovnom sistemu harman hk680+harman cd jedan i drugi + jbl l112+jbl l19 rade savrseno ... i sad ja malo pizdim ne znam sta se desava :wild:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Онда значи да се нешто не пикају и немој их повезивати.

Па, шта то значи?! Кроз интерконекте тече неђто мало струје и неки мали напон. Није то нека дигитална техника....??Проверити импедансе улаза појачала??
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Па, шта то значи?! Кроз интерконекте тече неђто мало струје и неки мали напон. Није то нека дигитална техника....??Проверити импедансе улаза појачала??

E kako to da uradim nemam pojma imam dig om vot metar ili kako se vec zove , i sta i gde da merim?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

то погледај у неким добрим спецификацијама твог појачала - не знам како да мериш. Ако је уопште то, јер, ја сам само питао.исто погледај и за ЦД.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...