Jump to content

Interest Check : Тражим Претпојачало.


InSides

Preporučeni Komentari

Ово није типичан оглас, али је доста комерцијални захтев, зато сам га и назвао провера интересовања.Моја потрага по претпојачалом је за неке овде постала историска, и жао ми да гњавим људе. Наиме, хтео бих заменити претпојачало [на садашњој позицији је Rotel RC-1070], али сам увидео да су комерцијалне варијанте или ретке увези ономе што мени треба или прескупе за то што нуде.Решио да правим претпојачало, и Зен се потрудио да ми помогне у вези комплетне шеме - и ја измучио човека, али испаде да нико од Српских мајстора не зна да каже праве параметре за своје мрежне трафое, тако да сам скоро одустао од тога.Контактирао сам својевремено и неке од фирми и људе које се рекламирају да израђују уређаје како што су претпојачала - проблеми су увек исти - или се не може урадити тачно оно што мени треба - или су им модели баснословно скупи, чак и кад прерачунају "стандардни локални попуст".Зато реших да видим дали неко овде има за продају или израду претпојачало, које би могло да се уклопу у систему, па да видим дали бих могао да нешто урадим по томе. Ја би изложио своје захтеве, па онда, ако се неко нађе у томе, молио бих вас да ме контактирате.Ево мојих захтева/потреба:1. Бар 4 улаза, по могућности један од њих балансиран.2. 2 сета небалансираних излаза, 2 сета балансираних излаза, 2 сета небалансираних tape out излаза. Балансирани излази су must, једно од излазних појачала је F1 клон.3. Лампе. Песак бих једино ако то ужасно опасно свира. Али бих ипак лампе.4. Појачање од максимум 6 пута, излазна појачала су 2 x Rotel RB-1070 [осетљивост 1.0V @ 33kOhms].5. Даљинац пожељан, није deal-breaker ако га нема.6. Израда бескомпромисна, и унутрашњост и спољашност. Изглед ми је важан, задржао бих мало снобизма.7. Преферирао бих једну кутију, није deal-breaker ако је претпојачало у више од једне.Не бих стављао тврду границу на буџет, и хтео бих добити финалног становника на то место у систему, али желим добити доста за уложено.Хвала свима.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 8
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Ево мојих захтева/потреба:1. Бар 4 улаза, по могућности један од њих балансиран.2. 2 сета небалансираних излаза, 2 сета балансираних излаза, 2 сета небалансираних tape out излаза. Балансирани излази су must, једно од излазних појачала је F1 клон.3. Лампе. Песак бих једино ако то ужасно опасно свира. Али бих ипак лампе.4. Појачање од максимум 6 пута, излазна појачала су 2 x Rotel RB-1070 [осетљивост 1.0V @ 33kOhms].5. Даљинац пожељан, није deal-breaker ако га нема.6. Израда бескомпромисна, и унутрашњост и спољашност. Изглед ми је важан, задржао бих мало снобизма.7. Преферирао бих једну кутију, није deal-breaker ако је претпојачало у више од једне

1. Може2. Може3. Песак, лампе не4. Таман5. Ништа лакше, али само јачина6. Подразумева се7. НаравноЕто.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ето.

Претпостављам да имаш конкретну идеју и/или предлог?

Ma može i cevke

Претпостављам да имаш конкретну идеју и/или предлог?

Ja mislim da se InSides samo shali.

Далеко било. Мучим се годинама из Македоније да договорим нешто, лакше вама северније. Сваки кога сам контактирао ми је рекао, парафразирам "све што желиш може, само ако се уклопи у моју личну конценпцију." Можда имаш конкретну идеју и/или предлог?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

mozemo na PP

cisto da javnost ne zaboli glava od cene :rofl:

Salio se ne salio tema nije losa. Na forumu bas fali kompletnih i pojacala i predpojacala. Tako da bi ja Zena banovo :acute: za ono tajno na pp. ......Ups. zaboravih da je ovo njegov forum i da je "Ovo forum gde svi mogu pisati sve sto žele ". :wink2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@InSides

Očistio sam temu od trolovanja. Nadam se da je sada ok i da ne želiš i dalje da je zaključaš ?

Impuls, Guja i Ston, hajde pustite tastature da se ohlade malo. Ukoliko nemate šta pametno reći, nemojte minirati čoveku oglas.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@InSides

Očistio sam temu od trolovanja. Nadam se da je sada ok i da ne želiš i dalje da je zaključaš ?

Impuls, Guja i Ston, hajde pustite tastature da se ohlade malo. Ukoliko nemate šta pametno reći, nemojte minirati čoveku oglas.

Хвала Зву, може се тема закључати.

Није се решило, али ово ме само потсетило зашто нисам до сада решио проблем. Захваљујем онима који ме контактирали, прелазим у stealth мод.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...