Jump to content

Android 3.1 svira FLAC


ManicP

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 15
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

A gde muzika da bude smestena? U telefonce? Pa ja sad imam 2TBa.Meni je Android interesantan samo kao User Interface za pustanje. Sve je smesteno na NAS pa preko rutera na network media player ( ROKU M500) a upravljanje bi bilo zgodno preko nekog PocketPCa ili androida.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Meni 2GB dosta za jedan radni dan, a savremeni televoni mahom imaju toliko. Mada ja nemam savremeni televon :)Tableti imaju USB (bar ovi skupi sa HDMI), vajda citaju ext HDD, jel probao neko?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A gde muzika da bude smestena? U telefonce? Pa ja sad imam 2TBa.Meni je Android interesantan samo kao User Interface za pustanje. Sve je smesteno na NAS pa preko rutera na network media player ( ROKU M500) a upravljanje bi bilo zgodno preko nekog PocketPCa ili androida.

pa ne slusas valjda 2 tera svaki dan?!ovo je sjajna vest jer sada telefon moze biti i ozbiljan (flac) plejerkartice od 8 i 16gb nisu skupe, a to je dovoljan kapacitet za 20ak albuma koji ce se u hodu preslusavati preko dobrih slusalicamada, bilo je pitanje dana kad ce se to desiti
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ili ovako ako imas symbian:

http://symbianoggpla...OggPlayMain.htm

Main features of OggPlay:

+ Plays .ogg (vorbis), .oga (flac), .flac and .mp3 audio files

+ Detects and plays other audio formats supported by the phone (MP3, AAC, MP4, M4A, WMA)

+ Skins (you can make your own, or use already made ones)

+ User defined hotkeys

+ Auto play

+ Shuffle play

+ Repeat play

+ Alarm clock (any song you want to wake you up in the morning)

+ Digital volume adjustment (aka volume boost)

+ Frequency analyzer (for vorbis only)

+ Free!

:drinks:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

El može iz poslednja dva da se izvadi SPDIF pa na neki fini DAC? Jok...Poenta prvog posta, mesto HTPC-a imaš lepi tablet koje je transport i to stand alone, ništa monitori, zujanja i televizori.Ima Android televona sa HDMI konektorima, opet transport, npr. na poslu, jerbo nemamo svi administratorske privilegije na računarima.Pitanje vremena je kad će se dosetiti i napraviti dokove za ove uređajčiće sa SPDIF out, pa da vidiš ondak...

Izmenjeno od ManicP
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja imam tablet sa HDMI i pustam FLAC operativni sistem je android cita externi HD Pravo resenje za moju glavobolju ne moram da palim komp ali ne znam koji uredja KVALITETAN misleci na zvuk da kupim neka preporuka. U pitanju je prestigio 7100.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 10 months later...

Znaci mali tablet Koji podrzava external HDD a svi podrzavaju(provereno) Neki converter tipa ovako nestohttp://dx.com/p/hdmi-to-vga-ypbpr-spdif-audio-converter-109879?item=19http://dx.com/p/1080p-4-port-hdmi-input-to-hdmi-optical-coaxial-audio-output-converter-100-240v-ac-16553?item=92na sve to DAC, to i nije losa stvar racunam da ne treba brinuti o kvalitetu gore navedenih jer je sve to digitalni signal.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Meni se svidja da android bude daljinski za puštanje muzike.Trenutno mi je muzika na HDDu ( HDDovima tri različita PCa u istoj mreži ( na istom routeru).Renderer je Apple AirPort ili ROKU Soundbridge koji WiFi komuniciraju sa routerom.Acer Iconia TAB je klient kojim biram mjuzu i šaljem na renderer ( apple ili ROKU da se pretvara u zvuk.)Sledeca mi je stepenica da se mjuza nalazi na NAS diskovima ali je tu zasada problem kako da organizujem da ih tablet "vidi".

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...