Jump to content

DIY interkonekti - test


Impuls

Preporučeni Komentari

Svrstao sam ovo u izvore iako ne spada nigde od navedenih tema. Radi se o dva DIY interkonekta koji su zvucno bolji od mnogih komercijalnih proizvoda. Jedan je moj vec duze vreme od kolege forumasa Nikomi-ja (zeleni kruti) a drugi je prototip broj jedan danas sastavljen i bio na prvom slusanju kod mene od prijatelja iz Sombora. kao sto vidite cincevi su oni koji su se nasli a zvuk je zavidan za prvi prototip. Zaostaje za Nikomijevim ali mislim da ce izborom pravih konektora i izmenama u konstrukciji biti pravi audiofilski kabel. interesantno je da se na gramofonu odlicno pokazao sto je Sencore proverio i ispisao 26pF sa konektorima na 50cm duzine. postavljam sad samo sliku a za neko vreme malo detaljniji opis oba kabla u poredjenju sa fabrickim proizvodima.I napominjem, da me ostali ne bi kritikovali da je sve sto napisem subjektivni utisak i molio bih da me izostavite suvisnih komentara tipa: kako ti na Visatonima mozes da cujes kako sta svira? a dozvoljavam vam da mi zavidite na dva dobra interkonekta.

post-15-125572171846_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 33
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ovo je DIY forum, ili ne. Daj malo, sta ,kako, od cega, koja zica, dielektrik, buzir...?

Žica ko žica... od provodnika, izolacija od nemetala, na krajevima konektori. Kratke su te žice, ne mož' njima ni do po sobe dobaciti...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...