Jump to content

Kompletne diskografije


stein

Preporučeni Komentari

Nekada, kazu, je sve to bilo mnogo jeftinije.

Nije. Ploče su uvek imale cenu (gramofonske) a sve zavisi koliko je ko zarađivao. Danas je to isto. Nekada se televizor kupovao na 12-mesečni kredit jer je TV bio skup, a danas je hrana toliko skupa da se opet svodi na godinu dana otplate, ali sam TV je zapravo jeftin...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 35
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

:guitarplayer: ZZZZZZZZZZZZZZZ 1.1971 - First Album2.1972 - Rio Grande Mud3.1973 - Tres Hombres4.1975 - Fandango5.1977 - Tejas6.1977 - Best Of ZZ Top7.1979 - Degüello8.1981 - El loco9.1983 - Eliminator10.1985 - Afterburner11.1987 -The ZZ Top Sixpack12.1990 - Recycler13.1992 - Greatest Hits14.1994 - Antenna15.1994 - One Foot in the Blues16.1996 - Rhythmeen17.1999 - XXX18.2003 - Chrome, Smoke & BBQ(4CD Box Set)19.2003 - Mescalero20.2004 - Rancho Texicano - The Very Best Of ZZ Top(2CD Set)21.2008 - Live From Texas(DVD Rip)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znam jednog lika koji ima oko 400 CD-a od Iron Maiden-a... Znači, ako su snimili šum mokrenja bubnjara pre ili posle koncerta, brate, i to ima snimljeno u svim mogućim verzijama, prvi japanski otisak, 24K gold remaster a i demo snimak, pre remastera... :notthinking:

I ja imam dosta cd-ova od njih, ali 400 je bas mnogo :D Po meni su prva dva albuma najbolja, bas jurim te dve ploce. Imam lp ''peace of mind', al nekako mi je sve posle toga sve losije. Kao i Metallica, Judas priest itd
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

http://rutracker.org...c.php?t=1928645

konacno i ovo da nadjem a da nije mp3.

Ovaj rutracker je cudo, nema sta nema..

http://rutracker.org...ic.php?t=695837 :hot:

Ovaj drugi torent:

# - сомнительно - ставится:

    [*]если раздача выполнена с незначительными нарушениями, с неизвестными параметрами рипа лосслес (подробнее здесь), раздача имеет сомнительные видео и аудио тех. параметры, либо есть другие сомнения по поводу содержания раздачи;

    [*]

    [*]в программах, если

    [*]есть основания считать данную раздачу фейком (не соответствующей заявленной версии);

    [*]раздача содержит нестабильно работающую таблетку;

    [*]есть подозрения на вирус;

    [*]есть основания считать данную программу нестабильно работающей

Sumnjivo...

Prvi ima oznaku "provereno" i samo takve skidam, a ako i skinem neki sa oznakom "sumnjivo", obavezno proverim sa audiocheckerom. Uglavnom i sumnjivi imaju 99% CDDA rezultat, ali nije zgoreg proveriti...

BTW, nije da se hvalim, ali spadam u korektne torentaše... Rejting mi je trenutačno preko 9...

post-13-0-04970200-1315587401_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jos kad bih ja razumeo sta pise sve bi bilo uredu :buehehe: Drugi nisam skidao, ali cu probati, sto se tice prvog, nadao sam se boljem kvalitetu, no ovo je kao sa dvd koncerta. Al dobro, vazna je muzika :oldtimer::Flying:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Trebalo bi da znaš da ima svega tri "ispeglana" koncertna albuma od Pink Floyda... Delicate sound Of Thunder, Pulse i The Wall Live 1980-1981. sve ostalo je na nivou Bootleg snimaka... Live At Pompeii i jeste video album, tako da jesi u pravu kada kažeš da zvuči kao DVD rip, jer to i jeste DVD rip... :) Nije zgoreg pre skidanja uvek proveriti šta je u pitanju: http://en.wikipedia.org/wiki/Pink_Floyd_discography

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Trebalo bi da znaš da ima svega tri "ispeglana" koncertna albuma od Pink Floyda... Delicate sound Of Thunder, Pulse i The Wall Live 1980-1981

Znam naravno, to vec sve imam odavno :) Mislio sam da je Pompeii bar malo sredjen, ali nema veze, svejedno ne moram da se zezam sa dvdp i tv-om kada mogu ovako da cujem :D
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Најзад накупих и ово:

Discography

    [*]Légendes, 1992

    [*]Alboreá, 1995

    [*]Suite Andalouse, 1995

    [*]Oriental Bass, 1997

    [*]Fuera, 1999 (with Jean-Louis Matinier)

    [*]Navigatore, 2001

    [*]Entremundo , 2004

    [*]Arcoluz, 2006

    [*]La Linea Del Sur, 2009

    [*]Méditerranées, 2010

Eto, pogledaj šta ti još fali da bude kompletno :)

Meni fali samo još Arcoluz...

Postavljena slika

Ovo važi još narednih 54 minuta, posle više ova izjava neće biti tačna :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...